X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
هیجان دانلود در پاتوق دی ال
دانلود آهنگ | فیلم و سریال | بازی و نرم افزارآدرس سایت پاتوق دی ال

www.patogh-dl.ir


مرتبه
تاریخ : شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1393

همانطور که میدانید سازندگان سری هیتمن چندی پیش قول معرفی و اطلاعات جدید از نسخه جدید از این سری داده بودند حال به تازگی از اولین تصویر هنری بازی رونمایی کردند و جزئیاتی در مورد بازی منتشر کردند که در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

بنابر گزارش سینماباکس، جدیدترین نسخه از بازی Hitman ششمین شماره از بازی محسوب می شود که توسط IO Interactive در حال ساخت و توسعه میباشد بر اساس تایید وبسایت رسمی بازی نسخه جدید Hitman در E3 2014 حضور نخواهد داشت. اخیرا تصویر هنری ( کانسپت آرت) از بازی به همراه توضیحاتی از آن منتشر شده است که در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

 

 

IO Interactive در رابطه با تصویر منتشر شده گفته است که:

ما متوجه شده‌ایم که مدتی است که مردم در حال فکر کردن می‌باشند که ما قرار است چه چیزی را به E3 2014 بیاوریم. ما می‌دانیم که بد‌ترین چیز ممکن امید داشتن به اتفاقی است که قرار نسیت رخ بدهد، پس ما خواستیم به شما با منتشر کردن این تصویر بفهمانیم که ساخت نسخه جدید Hitman هنوز ادامه دارد. ما در حال تمرکز و فکر کردن و استفاده از تمام نیرو و زمانی که داریم می‌باشیم تا بتوانیم بهترین بازی Hitman را به شما تحویل دهیم. ما قصد نداریم چیز بیش‌تری از بازی تا وقتی که آماده نشده است نشان دهیم. ما در حال ساخت محیط‌های پر‌هزینه برای این نسخه از سری Hitman می‌باشیم. برای این که به شما ایده‌ای بدهیم از این که مکان این کانسپت آرت کجاست، به شما می‌گویم که این ساختمان ها و محیط این کانسپت آرت متعلق به اروپای مرکزی می‌باشد. خود ساختمانی که در تصویر موجود است به تنهایی از هر مکانی که در Hitman: Absolution وجود داشت بزرگ‌تر است. منتظر اطلاعات جدید از بازی تا سال آینده باشید.

 نسخه جدید Hitman با هدف در اختیار قرار دادن آزادی عمل بیشتر برای بازیکنان، در تاریخی نامشخص برای پلتفرم های PC, Xbox One و PS4 منتشر می شود.
ارسال توسط hamed

قالب وبلاگ