هیجان دانلود در پاتوق دی ال
دانلود آهنگ | فیلم و سریال | بازی و نرم افزار



آدرس سایت پاتوق دی ال

www.patogh-dl.ir


مرتبه
تاریخ : شنبه 15 شهریور‌ماه سال 1393

بازی GRAND THEFT AUTO 7 که البته با نام GTA 5 هم شناخته ‌می‌شود و مدت‌ها است که کاربران جهانی برای در اختیار گرفتن آن لحظه‌شماری می‌کنند، به‌زودی از راه می‌رسد.

بازی رایانه‌ای GTA 5 به‌زودی از راه می‌رسد

، یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه محصولات الکترونیک در بریتانیا اعلام کرد که بازی محبوب GTA 5 در تاریخ ۷ نوامبر برای کنسول‌های بازی PlayStation ۴ و Xbox One و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

لازم به ذکر است که مرکز Rockstar نیز پیش از این در جریان برگزاری بزرگترین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای جهان موسوم به E3 هم اعلام کرده بود که پاییز امسال بازی GTA 5 برای کاربران جهانی عرضه می‌شود.

  

اما فروشگاه بریتانیایی Gameseek ادعا کرد که نسخه ویژه این بازی مخصوص رایانه‌های شخصی و نسخه‌های مخصوص دو کنسول PS4 و Xbox One از تاریخ ۷ نوامبر عرضه می‌شوند.

 

همچنین اعلام شده است که پیش‌فروش این بازی رایانه‌ای پیش از تاریخ مذکور آغاز می‌شود و صاحبان رایانه‌های شخصی می‌توانند آن را با قیمت ۳۶.۷۵ پوند و صاحبان دو کنسول PS4 و Xbox One با قیمت ۴۴.۷۵ پوند آن را خریداری کنند.

با این وجود برخی منابع آگاه هم گفته‌اند که احتمالا این بازی پایان سال جاری میلادی و برای تعطیلات آخر سال عرضه شود تا فروش بیشتری داشته باشد.




ارسال توسط hamed

قالب وبلاگ