هیجان دانلود در پاتوق دی ال
دانلود آهنگ | فیلم و سریال | بازی و نرم افزارآدرس سایت پاتوق دی ال

www.patogh-dl.ir
انتظار به پایان رسید و بالاخره پس از شایعات بسیار راک استار تاریخ انتشار نسخه های نسل هشتمی و PC عنوان محبوب GTA V به طور رسمی اعلام کرد.

بنابر گزارش سینما باکس، بدون شک با بازی GTA V  آخرین پروژه منتشر شده از شرکت بزرگ راک استار آشنا هستید سازندگان پس از عرضه این عنوان برای نسل هفتم به دلیل درخواست های فراوان و عطش طرفداران برای تجربه این بازی فوق العاده بالاخره عرضه رسمی آن را برای PS4 ,XBOX ONE , PC تایید کردند ولی خبری از تاریخ انتشار دقیق آن نبود تا اینکه چندی پیش راک استار به انتظار ها پایان داد و تاریخ دقیق انتشار کنسول های نسل جدید و PC را به همراه تصاویر و تریلری جدید اعلام کرد.

 

 

عنوان GTA V برای PS4 و Xbox One؛ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴ (۲۷ آبان ۱۳۹۳) و تاریخ انتشار بازی برای پلتفرم PC؛ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ (۸ بهمن ۱۳۹۳) اعلام شده است.

GTA V

Grand Thief Auto V

طبق سوالاتی که توسط سایت DSOGaming از شرکت راک استار شده است، آن ها پرسیده اند دلیل عقب افتادن نسخه PC چیست. جواب راک استار این گونه بوده است:

اول از همه ما بسیار خوش حال هستیم که می بینیم، طرفداران و بازیبازان به خاطر انتشار نسخه جدید و نسل هشتمی GTA V انقدر ذوق زده هستند و باید این مژده را بدهیم که به زودی اطلاعات بیشتری درباره این نسخه از بازی GTA V در اختیارتان خواهیم گذاشت. خوب ما بسیار خوش حال هستیم که توانسته ایم نسخه بازسازی شده بازی GTA V را برای پلتفرم PC آماده سازیم، اما ما برای اینکه بتوانیم سیستم کلی بازی را تقویت ساخته و آن را بهینه سازی کنیم، همینطور برای تحویل دادن یک بازی استثنائی به طرفداران این سری، ما کمی بین نسل هشتم و پلتفرم PC وقفه انداخته ایم.

در ادامه میتوانید تریلر جدید عنوان GTA V به همراه تصاویر جدید را مشاهده و دریافت نمایید.

دانلود ویدیو | کیفیت SD|||دانلود ویدیو | کیفیت HD

GTA V 9

GTA V 8

GTA V 3

GTA V 7

GTA V 5

GTA V 6

GTA V 2
ارسال توسط hamed

قالب وبلاگ