آخرین آمار بیماری های عروق کرونر در قزوین


ایسنا/ قزوین در 24 ساعت گذشته یکشنبه هفتم فروردین ماه 1401 بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 6 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در استان قزوین شناسایی و در این مدت 28 نفر بستری شدند. با احتساب این تعداد بستری، تعداد کل بیماران بستری در بیمارستان های استان قزوین به 119 نفر رسید.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته یکشنبه ۷ فروردین ماه ۱۴۰۱، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۸ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری، تعداد کل بیماران بستری در بیمارستان های استان قزوین به 119 نفر رسید و در این مدت 18 بیمار ترخیص شدند.

همچنین در 24 ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال متصل به دستگاه تنفسی 18 نفر و یک پا با علائم خاص عروق کرونر گزارش شده است. از ابتدای اپیدمی تاج، مجموع جان باختگان در استان قزوین 2867 نفر بوده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، 96.15 درصد افراد بالای 12 سال اولین دوز واکسن تاج را دریافت کردند. 88.77 درصد از افراد بالای 12 سال دوز اول و دوم و 41.23 درصد از جمعیت بالای 12 سال نوبت سوم واکسن کرونا را دریافت کردند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.