آخر هفته بدون سرپایی و بستری جدید در سمنان


ایسنا/ سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از روز بدون بیماران سرپایی و بیمارستان جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

دکتر کامران قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در گفت و گو با خبرنگاران از یک روز دیگر بدون بستری در شش شهرستان تحت پوشش این دانشگاه خبر داد و گفت: پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان بستری نیست.

وی با اشاره به آخرین آمار شیوع ویروس کرونا گفت: از ابتدای شیوع بیماری عروق کرونر قلب تاکنون 60 هزار و 383 مورد مثبت بیماری عروق کرونر قلب بر اساس معیارهای تشخیصی PCR در مجتمع تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان شناسایی شده است. علوم پایه. “

وی افزود: طی 24 ساعت گذشته و طی 24 تا 25 اردیبهشت بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، هیچ بیمار مثبت جدیدی مبتال به کووید 19 در شهرستان ها و مراکز درمانی دانشگاه بستری نشد و در نتیجه تعداد کل بیماران بستری شد. وی افزود: در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه نیز از ابتدای شیوع ویروس کرونا، این تعداد به ۱۱ هزار و ۷۶۲ نفر رسیده است.

دبیر ستاد تاج و تخت استان افزود: همچنین در این مدت 48 هزار و 624 بیمار به صورت سرپایی در مناطق تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان ادامه داد: خوشبختانه مجموع موارد بهبودی و ترخیص بیماران کووید 19 از ابتدای شیوع و شیوع این بیماری در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه به 10 هزار و 548 نفر رسید. . “

قدس سره با اشاره به فعالیت‌های ناشی از ویروس کرونا از عموم مردم خواست تا به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای کمک به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در کنترل بهتر این همه‌گیری کمک کنند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.