آغاز پرداخت مشوق های صادراتی در چهارمحال و بختیاری


ایسنا/ چهارمحال و بختیاری معاون بازرگانی و توسعه سازمان تجارت خارجی و توسعه چهارمحال و بختیاری گفت: پرداخت مشوق های صادراتی در قالب بسته حمایتی از توسعه صادرات غیرنفتی به چهارمحال و بختیاری آغاز شده است.

جهانبخش مرادی با اعلام این خبر گفت: پرداخت این مشوق ها در قالب بسته حمایتی برای توسعه صادرات غیرنفتی و با اولویت صادرکنندگان محصولات دانش بنیان و با ارزش افزوده بالا، صادرکنندگان داخلی و ممتاز، صادرکنندگان. در زمینه کالا و خدمات و تقویت لجستیک صادرات زیرساخت های دیگر اجرا شده است.

وی افزود: صادرکنندگان و مشوق های صادراتی تا پایان فروردین فرصت دارند از مزایای این طرح برخوردار شوند.

وی گفت: تجار و بازرگانان می توانند با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی www.tpo.ir مدارک خود را در قسمت مشوق های صادراتی ارائه و تکمیل کنند.

مرادی ادامه داد: این مشوق ها در قالب پرداخت سود تسهیلات بانکی، کمک هزینه حمل و نقل هوایی، کمک هزینه اجاره غرفه در نمایشگاه های معتبر بین المللی، اعزام کارکنان بازرگانی و بازاریابی، حضور شرکت های ایرانی است. . در نمایشگاه های تجاری «خارج از کشور»، «پرداخت سود تسهیلات بانکی در حوزه اعتبارات صادراتی»، «حمایت از فعالیت های تبلیغاتی، بازاریابی، آموزشی، اطلاع رسانی، پژوهشی، مشاوره ای و فرهنگی در حوزه صادرات»، «پرداخت کمک هزینه حمایت از صادرات “، حمایت از صادرات کالاها و خدمات اولویت دار “، حمایت از برندسازی ملی، بنگاه ها، محصولات در بازارهای هدف صادراتی “، حمایت از برنامه مجوز صادرات برای شرکت های کوچک و متوسط ​​”، حمایت به منظور راه اندازی، بهره برداری و توسعه فعالیت مراکز “کسب و کار در ایران و دفاتر فروش و بازاریابی در بازارهای هدف”.

به گزارش روابط عمومی صمت چهارمحال و بختیاری، مرادی خاطرنشان کرد: صادرکنندگان تا پایان فروردین ماه برای تکمیل مدارک و ارائه پرونده فرصت دارند و عدم ارسال مدارک به معنای خودداری تاجر از دریافت مشوق صادراتی است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.