اختصاص 855 میلیارد برای توسعه بخش کشاورزی لرستان


ایسنا/ لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 855 میلیارد وام برای توسعه بخش کشاورزی استان تخصیص یافت.

سید عماد شاهرخی در این نشست پس از تصویب سفر هیات دولت به لرستان گفت: در سفر رئیس جمهور و هیات دولت به لرستان 855 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بخش کشاورزی لرستان اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه برای احداث 10 مجتمع پرورش ماهی 200 میلیارد تومان پیش بینی شده است، تصریح کرد: برای اجرای طرح های مدیریت حوضه رودخانه 160 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان خاطرنشان کرد: 100 میلیارد تومان برای احداث زیرساخت های شهر گلخانه ای و توسعه کشت های گلخانه ای اختصاص یافته است.

شاهرخی با بیان اینکه برای بهره برداری از 13 ایستگاه پمپاژ 80 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، افزود: 80 میلیارد تومان برای توسعه باغات باران در اراضی شیبدار و کم بازده اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه برای احداث کانال های آبیاری 60 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است گفت: 50 میلیارد تومان برای پروژه های کوچک آبرسانی در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه 30 میلیارد نفر برای بهسازی راه های عشایری استان لرستان تخصیص داده شده است گفت: 25 میلیارد نفر برای عملیات انتقال آب با خط لوله تخصیص داده شد.

شاهرخی با اشاره به اینکه 20 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های آبرسانی در مناطق عشایری اختصاص یافته است، افزود: 15 میلیارد تومان برای کنترل و جلوگیری از ریزش بلوط ها اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه 15 میلیارد تومان برای افزایش سرمایه صندوق توسعه بخش کشاورزی در نظر گرفته شد، تصریح کرد: مبلغ 10 میلیارد تومان برای تکمیل آزمایشگاه دامپزشکی استان لرستان در نظر گرفته شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان خاطرنشان کرد: برای ایستگاه حفاظت از منابع طبیعی 10 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.