ادای احترام به شهید مدافع سلامت در دانشگاه علوم پزشکی سمنان در اولین روز از هفته سلامت


ایسنا/ سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان به همراه جمعی از معاونان و مدیران ستادی این دانشگاه امروز شنبه بر سر مزار شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی سمنان به «شهید اکبر ناظری پور» ادای احترام کرد. 7 می.

دکتر کامران قدس رئیس دانشگاه با همراهی اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی سمنان در اولین روز از هفته سلامت نام و یاد اولین شهید مدافع سلامت را گرامی داشت. دانشگاه با اهدای شاخه گل

همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان به همراه هیئت همراه از خانه بهداشت بیابانک بازدید و در جریان وضعیت سلامت اهالی این روستا و در جریان روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم قرار گرفتند.

دکتر قدس ضمن تبریک و گرامیداشت هفته سلامت از زحمات و خدمات بهورزان بویژه نیروهای فعال در روستاها تقدیر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان اقدامات این حامیان سلامت را در درمان و مدیریت کووید 19 بسیار موثر و مهم دانست و گفت: با توجه به اینکه سلامت در پیشگیری از بیماری ها بسیار موثر است و این حوزه از طریق غربالگری، شناسایی، پیگیری بالا موارد مثبت، واکسیناسیون و غیره در مبارزه با کرونا خدمات ارزنده ای ارائه کردیم و تصمیم گرفتیم در اولین روز از هفته سلامت با ارائه این مرکز بهداشتی در کنار بهورز و نیروهای این منطقه آغاز هفته سلامت را جشن بگیریم.
انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.