اشکانی: انتظار نداشتیم در فرنگی 4 مدال طلا بگیریم


سرمربی تیم ملی مبارزه ناشنوایان ایران گفت: ناشنوایان ایران فراتر از حد انتظار بوده و ما را شگفت زده کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایسنا در برزیل، علی اشکانی ضمن ارزیابی عملکرد رزمی کاران ایرانی در بازی های المپیک با ناشنوایان، گفت: ناشنوایان در بازی های المپیک خیلی خوب جنگیدند و انتظار نداشتیم چهار مدال طلا کسب کنیم.

وی گفت: قبل از حضور در المپیک سعی کردیم با تشخیص نقاط ضعف رزمی کاران، رزمی کاران را در بهترین شرایط برای المپیک آماده کنیم.

اشکانی خاطرنشان کرد: برخی از رزمی کاران از جمله مهدی بالاتر از المپیک جنگیدند. حریف او وارونه بود و ما نمی دانستیم که طلا خواهیم گرفت. اکبر صابری هم مقابل مبارزی قرار گرفت که بارها شکست خورده بود و از او انتظار طلا نداشتیم. به هر حال رزمی کاران با رقابت خوب خود در المپیک ما را غافلگیر کردند و انتظار قهرمانی ناشنوایان را نداشتیم.

مربی تیم ملی رزم ناشنوایان افزود: با توجه به اینکه رزمی کاران خوبی از ترکیه، قزاقستان و … در المپیک حضور داشتند، پیش بینی خودم قبل از المپیک مدال طلا، نقره و برنز بود اما رزمی کاران بهتر هستند. از چیزی که فکر می کردم آنها هستند

وی در پایان گفت: به خودم افتخار می کردم و احساس خوبی داشتم که همه حاضران در اتاق با عشق و علاقه برای رزمندگان ناشنوا کف می زدند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.