اعطای ششمین دوره جایزه محیط زیست به دانش آموزان


ایسنا/ اصفهان ششمین دوره جایزه محیط زیستی دانشجویان دانشگاه های کشور به میزبانی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد و به برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

دبیر اجرایی ششمین جایزه محیط زیستی دانشجویان امروز (دوشنبه 18 اردیبهشت) در مراسم اعطای جوایز در دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: ایده این جایزه بر اساس انتقاد از خود و غیر نقدی شکل گرفته است. من به این فکر کردم که تا چه اندازه در جامعه موثر هستیم.

محسن سلیمانی این مراسم را راهی برای فعالیت بیشتر دانش‌آموزی و کمک به حل چالش‌های زیست‌محیطی کشور دانست و گفت: خوشبختانه ظرفیت‌ها محدود به مسائل زیست‌محیطی نیست و در حوزه‌های مختلف کارهای خوبی در حال انجام است که جای تقدیر دارد.

وی چشم انداز این رویداد را ارائه بین المللی عنوان کرد و گفت: معرفی ایده های برتر این رویداد در شهر علم و پژوهش در ایجاد شرکت های دانش بنیان و رسیدن به شعار سال موثر خواهد بود.

معاونت پژوهشی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: از سال گذشته. «در این مدت ده نفر تجلیل خواهند شد.

به گزارش ایسنا، تندیس جشنواره، لوح تقدیر و هدیه به برگزیدگان در زمینه پایان نامه و آثار برتر با تاکید بر محیط زیست، اختراع، اختراع و «طرح های ابتکاری و دانش بنیان مرتبط با حفاظت از محیط زیست، ارزشمند است. . و تحقیقات علمی موثر برای نجات گونه‌های کمیاب و در خطر انقراض. ، فرهنگ سازی در زمینه حفاظت از محیط زیست و همکاری با گروه های محیط زیست و فعالیت گروه های دانشجویی و انجمن های علمی در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست اهدا شد.

همچنین جایزه ویژه ای به ایده های راه اندازی در زمینه های کاهش، دفع و بازیافت گاز فلزی در پالایشگاه ها و مدیریت اساسی پساب های صنعتی در پالایشگاه ها اعطا شد.

علی رمضانی با عنوان «طراحی و ساخت سیستم انتقال نور طبیعی در ساختمان‌هایی با امکان استفاده از فتوولتائیک و باتری» موفق به انتخاب برنده اختراع، اختراع و نوآوری شد و به امیر حقیقی حائز مقام افتخار شد. نوآوری، اختراع و نوآوری.

نازنین بهالو هوره با عنوان پایان نامه: بازیابی زیستی فلزات گروه پالتین از کاتالیزورهای خود مصرفی توسط باکتری های سیانوژن با پیش تیمار آنها با استفاده از سویه های اسید دوست به عنوان بهترین بخش پایان نامه انتخاب شد و پروانه سبحانی پژوه انتخاب شد. عنوان پایان نامه ارزیابی پایداری اکوتوریسم در مناطق حفاظت شده استان تهران (مطالعه موردی: پارک ملی الر، منطقه حفاظت شده جاجرود، بنای ملی تنگه واشی و پناهگاه حیات وحش کاواده).

جایگاه منتخب بهترین بخش پایان نامه برای سید محمد شکرانی با عنوان پایان نامه: تحلیل و طبقه بندی 15 منطقه شهری اصفهان با رویکرد شهرسازی مبتنی بر طبیعت (بیوفیلیک) و فرآورده های معدنی

فرشته کیانی نژاد به عنوان دانش آموز فعال دانش آموزان فعال زیست محیطی و رضا دادوند از انجمن محیط زیست میراث پریشان مقام منتخب انجمن دانش آموزان فعال زیست محیطی را دریافت کردند.

عارف عابدینی عنوان ایده های استارتاپی و مژگان حسینی عنوان ایده های استارتاپی را از آن خود کردند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.