افتتاح پل بلوار طبرسی برای ماموریت / پروژه حل مشکل گره ترافیکی شمال مشهد


ایسنا/ خراسان رضوی شهردار مشهد با اشاره به افتتاح بلوار طبرسی به رسالت گفت: مبنای ما این است که مشکلات را به صورت اساسی، عمیق و عمیق با راهکارهای منطقی و بلندمدت حل کنیم. امیدواریم در سال آینده پروژه ای را آغاز کنیم که گره ترافیکی شمال شهر مشهد را به طور اساسی و برای همیشه حل کند و افق 50 سال آینده مشهد رضا(ع) باشد.

سید عبدالله ارجعی در مراسم افتتاح پل بلوار طبرسی یکی از سیاست های اصلی این دوره از مدیریت شهری را تکمیل پروژه های نیمه تمام دانست و گفت: هر چه زمان بیشتری طول بکشد، استفاده از آن شیرین تر می شود. .

وی افزود: تکمیل پروژه ها از این جهت حائز اهمیت است که همکاران فنی و اجرایی در روند اجرا دخیل هستند و در صورت عدم تامین اعتبار پروژه، کارگران دچار مشکل می شوند. بنابراین دغدغه اصلی ما تکمیل پروژه های نیمه تمام است. شورای اسلامی شهر مشهد نیز بر این موضوع تاکید کرد و شورای معاونین شهردار اعلام کرد تمام تلاش خود را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام معطوف کند.

شهردار مشهد ادامه داد: امروز شهردار منطقه 3 از افزایش 55 درصدی در آذرماه امسال خبر داد، اما شهریورماه که مدیریت جدید شهری برعهده گرفت، پیشرفت بسیار کمتر از این رقم بود و خوشبختانه این پروژه به بهره برداری رسیده است.»

ارجایی افزود: این هفتمین پروژه عمرانی نیمه تمام معاونت حمل و نقل و عمران است که در دوره جدید مدیریت شهری به بهره برداری می رسد. از شهریورماه امسال تا به امروز تقاطع غیرهمسطح مصلی، فاز پارک رودخانه 25 هکتار، تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس، گذر زیرزمینی آزادی به جانب جانباز و پل رسالت 85 و پل طبرسی افتتاح شده است. امروز به بهره برداری رسید.

وی گفت: در شهریورماه با پیشرفت فیزیکی 13 درصد جلوی پایانه مسافربری تحویل گرفتیم. آقای منبتی و همکارانش این پروژه را برای عملیاتی شدن کار جهادی آماده کرده اند و اگر این اتفاق نمی افتاد امسال با این حجم از زائران مشکلات زیادی داشتیم.

شهردار مشهد با بیان اینکه تا چند روز دیگر پل شمال شرق آزادگان به بهره برداری می رسد، گفت: این اتفاق نشان از پویایی و سرزندگی شهر دارد و نشان می دهد که با وجود مشکلاتی که وجود دارد، کار اجرایی آن است. در دست اقدام.”

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مشهد، ارجعی گفت: پروژه های عمرانی در منطقه 3، گفت: مبنای ما این است که مشکلات را به صورت زیرساختی، ریشه ای و عمیق با راهکارهای منطقی و بلندمدت حل کنیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.