افزایش 31 درصدی جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز / احیای 19 هکتار تغییر کاربری


ایسنا/ لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه در سال 1400 نسبت به سال 99 رشد 31 درصدی در جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز داشته ایم، گفت: در سال گذشته 184 مورد تغییر کاربری غیرمجاز شناسایی شد که از این تعداد بودیم. با حکم قضایی حدود 19 هکتار را تحت پوشش قرار دهد. مرمت.

سید عماد شاهرخی در حاشیه گشت نوروزی حفاظت از اراضی استان گفت: از 12 اسفند 93 تا 20 فروردین ماه روزانه 12 تیم 500 نفره برای حفاظت از 780 هزار قطعه زراعی و باغی در حال فعالیت هستند.

وی تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم برای هرگونه تغییر کاربری به مدیریت امور اراضی استان و یا مدیریت جهاد کشاورزی شهری مراجعه کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان ضمن تاکید بر مشارکت شهروندان در حفاظت از اراضی استان، گفت: در صورت تغییر کاربری از طریق سامانه 131 به شهروندان اطلاع رسانی شود.

شاهرخی با بیان اینکه در سال 1400 نسبت به سال 1378 رشد 31 درصدی در جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز داشته ایم، گفت: در سال گذشته 184 مورد تغییر کاربری غیرمجاز شناسایی شد که از این تعداد توانستیم حدود 19 هکتار را با اجرای عملیات احیاء کنیم. تصمیم مقامات قضایی …

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.