افزایش 58 درصدی تردد در فارس / ثبت 807 هزار انحراف


ایسنا/ فارس مدیر مرکز مدیریت راه های استان فارس اعلام کرد: بر اساس آمار به دست آمده از سامانه های تردد شمار، در تعطیلات نوروزی امسال با ثبت رکورد بیش از 176 هزار تردد نسبت به سال گذشته 58 درصد افزایش را در جاده های این استان به ثبت رساندیم. . .

حمید احمدی روز شنبه 13 فروردین ماه در خصوص تهیه گزارش آماری از وضعیت ترافیک جاده ای از 25 اسفند 92 لغایت بامداد 13 فروردین در جمع خبرنگاران گفت: در این مدت بیشترین تردد مربوط به محور شیراز – مرودشت بوده است. ، شیراز – کازرون و شیراز – کوار.

وی گفت: بر اساس اطلاعات شماره پلاک ثبت شده در پلاک خوان ها در ابتدای طرح، در حومه فارس حدود یک میلیون و 719 هزار پلاک خودرو با ترکیبی از منابع استانی مشاهده شد. . محورها و 65 درصد خودروها در کمتر از یک تا سه روز. در استان ماندند. همچنین حداکثر حضور خودروهای غیربومی در استان از ابتدای اجرای طرح تا 13 فروردین 312 هزار دستگاه معادل 50 درصد از کل خودروها مشاهده شد.

رئیس مرکز مدیریت راه های استان فارس با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی امسال 65 درصد خودروها یک تا سه روز و 25 درصد بین 3 تا 7 روز در استان فارس ماندند، گفت: بر اساس پلاک های ثبت شده، استان های بوشهر، اصفهان و … و استان هرمزگان بیشترین تعداد را داشتند. در بین مسافران استان فارس سهمی داشتند.

وی همچنین یادآور شد: بیشترین سرعت در محورهای آباده_ایزدخواست، ایزدخواست_آباده، جهرم_لار، گراش_فسا، داراب_نی ریز، سیرجان_گله دار، مهر_بندرعباس، جهرم_سهرحی کوار استارت ابتدای پروژه بوده است. فروردین 176 سامانه فعال سرعت سنج 807 هزار و 200 مورد تخلف پلاک را ثبت کرد.

این مقام مسئول بیشترین تخلفات سرعت غیرمجاز را اعلام کرد و افزود: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تا 12 فروردین 10 هزار و 22 خودرو برای سرعت لحظه ای و 5 هزار و 105 خودرو نیز برای سرعت بالا و متوسط ​​جریمه شده اند.

احمدی با اشاره به اینکه فارس با 122 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی 10 درصد راه های کشور را در اختیار دارد، با اشاره به وجود 176 اتاق در این منطقه خاطرنشان کرد: در 12 فروردین ماه یک میلیون و 91 هزار و 115 دستگاه خودرو در فارس تردد کردند. نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 832 هزار و 873 تردد 36 درصد افزایش را به ثبت رساندیم.

رئیس مرکز مدیریت راه های استان فارس 6 درصد از کل تردد خودروها را متعلق به خودروهای سنگین دانست و میانگین سرعت خودروها را 78 کیلومتر بر ساعت عنوان کرد. از اصفهان وارد فارس شدم.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های استان فارس، تردد در تمامی محورهای این استان هم اکنون در جریان است و هیچ گونه مانع و مشکلی گزارش نشده است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.