امتحانات نهایی پیام نور به صورت حضوری می باشد


سرپرست دانشگاه پیام نور با بیان اینکه امتحانات پایان ترم به صورت حضوری برگزار می شود، بازگشت.

به گزارش ایسنا، دکتر ابراهیم تقی زاده در دیدار با روسای استان ها و دبیرخانه های مناطق گفت: بر اساس اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت و تاکید این وزارتخانه، امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور به صورت حضوری برگزار می شود. آموزش و پرورش لذا تمامی امتحانات دانشگاه در این ترم با حضور کامل خواهد بود و روسای استان ها و دبیرخانه های نواحی موظفند از نظم، سلامت و ایمنی دانشجویان در حوزه های امتحانی اطمینان حاصل کنند.

دکتر دل افکار، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور نیز خاطرنشان کرد: این دانشگاه با پیروی از سیاست های اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و حفظ سلامت دانشجویان، پایان ترم را تدریس کرد. امتحانات معلمان در دو سال اخیر اکنون با رفع محدودیت های کرونا و تاکید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باید به گذشته بازگشت.

وی یادآور شد: تصمیم برای شرکت در امتحانات پایان این ترم بر اساس مقاطع کارشناسی بوده و از ابتدای این ترم به طور مرتب به تمامی دانشجویان اطلاع رسانی شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر دل افکار ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان این دانشگاه، از روسای استان برای همفکری، انسجام و هماهنگی جهت رفع نواقص و ایجاد فضایی آرام و بدون استرس خواستار شد. دانش آموزان. امتحانات.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.