اوکراین آینه تمام عیار اعتماد غرب است


ایسنا/ همدان نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنگ اوکراین گفت: اوکراین آینه اعتماد کامل غرب است که بار دیگر مسیر درستی را که مقام معظم رهبری در دفاع و امنیت طی کرده اند نشان می دهد. راهبردهای جمهوری اسلامی».

کیومرث سرمدی واله در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه این جنگ درس های زیادی دارد، خاطرنشان کرد: در دنیای امروز باید دیپلماسی و عرصه را در کنار هم مورد توجه قرار داد.

وی با بیان اینکه امروز دیدگاه شهید سردار سلیمانی بهتر درک می شود، یادآور شد: در دنیایی که گرگ ها مدام اجساد را فریاد می زنند، اگر قوی نباشی به راحتی شکسته می شوی.

سرمدی واله با تاکید بر اینکه امروز ترجیح بیانات مقام معظم رهبری بر سخنرانی وفاداری به دشمن بیش از گذشته مشخص شده است که جهان همچنان دنیای موشک و پهپاد و دنیای سخنان آبرومندانه است، خاطرنشان کرد: درس های اوکراین و لیبی است. خلع سلاح شده است. باید بیش از هر زمان دیگری رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و حراست کشور را مورد توجه و قدردانی قرار دهیم.

وی با تاکید بر اینکه هیچکس از جنگ راضی نیست، اما در بازار اگر حرفی برای گفتن نداشته باشید دوستانتان نگاه می کنند و وقتی گرفتار شوند، گفت: درس های زیادی از این جنگ می شود. آنها از این احساس ملت حمایت می کنند که کشتار و حمله به غیرنظامیان جنایتی نابخشودنی است، اما هفت سال حمله به مدارس و بیمارستان های یمن و 60 سال حمایت از کشتار کودکان در اسرائیل را ندیده اند که بخشی کوچک از واقعیت های اسرائیل است. جنگ اوکراین که باید به حاشیه کشیده شود تا آزادی، آزادیخواهی و انسانیت از اسارت بینی استکبار غرب رها شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.