ایالات متحده و شورای اروپا از اوکراین در دفاع سایبری حمایت می کنند


رئیس جمهور ایالات متحده و رئیس شورای اروپا در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که در پی حمله روسیه به اوکراین، ایالات متحده و شورای اروپا متعهد شده اند همکاری خود را در زمینه امنیت سایبری افزایش دهند.

به گزارش ایسنا، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و اورسولا فون لاین، کمیسر اتحادیه اروپا در بیانیه مشترکی اعلام کردند: ما متعهد به تقویت همکاری خود در زمینه امنیت سایبری در پاسخ به حمله روسیه به اوکراین هستیم. ما با هم، تلاش های خود را برای هماهنگ کردن کمک های امنیت سایبری و دسترسی به اینترنت برای دولت های اوکراین و مولداوی تقویت خواهیم کرد.

در این بیانیه آمده است: «با توجه به وضعیت اوکراین و سراسر جهان، ما به تقویت رفتار مسئولانه دولت در فضای سایبری ادامه خواهیم داد و برای تقویت قابلیت‌های سایبری در مقابله با فعالیت‌های مخرب و بی‌ثبات‌کننده سایبری عاملان همکاری خواهیم کرد». و غیر دولتی.

آنها افزودند که ایالات متحده و کمیسیون اروپا در حال ایجاد یک گروه کاری مشترک برای تامین امنیت انرژی اروپا و نیازهای انرژی سبز هستند.

ایالات متحده طی پنج سال آینده 11 میلیارد دلار برای مقابله با کمبود مواد غذایی، امنیت غذایی و تهدیدات تغذیه ای در سراسر جهان اختصاص خواهد داد، در حالی که اتحادیه اروپا در بیانیه مطبوعاتی متعهد شده است که 2.5 میلیارد دلار برای رسیدگی به این موضوع اختصاص دهد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.