بسیج برای حل مشکلات گیلان با مکان یابی


ایسنا/ گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هر نقطه از گیلان دارای نعمت الهی برای رشد اقتصادی است، تصریح کرد: بسیج باید مستقر شود و برای رفع مشکلات هر استان چاره اندیشی کند.

سردار محمد عبدالله پور در جلسه تودیع و معارفه جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد، با بیان اینکه دشمن در تلاش است نشان دهد. نظام ناکارآمد جمهوری اسلامی از امکانات و ظرفیت بسیج برخوردار است و به همین دلیل تمام هدف آن به حداقل رساندن این نهاد مقدس در کشور است.

وی یکی از مهمترین اهداف بسیج را رفع مشکلات ادارات دانست و گفت: بسیج اقشار باید مشکلات تشکل ها را حل کند، بنابراین نباید تنها به ارائه گزارش به مسئولان بسنده کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به جایگاه بسیج در کشور گفت: 17 سازمان در کار بسیج هستند که هر کدام ظرفیت و نیروهای متخصص بسیار خوبی دارند و اگر به وظیفه خود به درستی عمل کنند همه مشکلات برطرف می شود.

عبدالله پور با بیان اینکه هر جای گیلان برای رشد اقتصادی موهبت الهی دارد، تصریح کرد: بسیج باید جانمایی شود و برای مشکلات هر استان چاره اندیشی کند، بنابراین یکی از درخواست های ما از بسیج برای ارائه راهکار مناسب این است; بدون گزارش کاری

وی با اشاره به نقش بی بدیل بسیج در حل بحران تاج گیلان افزود: محصولات. ; در غیر این صورت مشکلی در کشور حل نمی شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان پرورش برنج، زیتون و الوار را از نقاط قوت گیلان در کشاورزی دانست و گفت: یک هکتار به بسیج کشاورزی برای کاشت نهال اختصاص یافت.

حجت الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس در گیلان نیز با بیان اینکه مسئولان باید از فرصت خدمت به مردم نهایت استفاده را ببرند، گفت: مسئولان باید از فرصت استفاده کنند. فرصت خدمت برای رسیدن به سعادت دنیا و آخرت.

وی بسیج را مایه خیر و صلاح دانست و گفت: بسیج منشأ خیر و سازندگی است بنابراین با وجود بسیج وجود مشکلات در کشور قابل قبول نیست.

سرهنگ حسن حبیبی جانشین سابق سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار نیز با بیان اینکه وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب ها نقش موثر گروه های مردمی پس از پیروزی وی است، گفت: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران انقلاب اسلامی دینی و الهی بود و نگذاشت دشمنان حتی یک وجب از این زمین را جدا کنند.

وی با اشاره به نقش بسیج مستضعفین در حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه در ایام ولیعهد گفت: انقلاب اسلامی و ایام ولیعهد تأثیر زیادی از خود نشان داده است.

جانشین سابق قدس گیلان در بسیج اقشار نقش بسیجیان گیلان در تسریع روند واکسیناسیون را بسیار موثر دانست و گفت: در واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی گیلان کمبود شکوهمندی داشتند، تسریع بخشیده اند. فرآیند تزریق واکسن به گیلان که بسیار قابل تقدیر است.

حبیبی با قدردانی از قشرهای همه بسیجیان گفت: سازمان اقشار بسیج یکی از مهمترین اقشار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است چرا که اقدامات بسیار خوبی در این سازمان انجام شده و قطعا این روند مستمر است.

وی با تاکید بر اینکه سازمان بسیج از ظرفیت متخصصان هر حوزه برای حل مشکلات اساسی گیلان استفاده کرد، گفت: دوران کرونا بود.

جانشین سابق سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار با تاکید بر لزوم توجه حداکثری به استفاده از بسیجیان در امور اجرایی کشور، افزود: ایشان با علم به این امر انسانی بسیجی و مستکبر هستند. ، سعی در تضعیف این نهاد مقدس دارد.

سرهنگ علی حسینی جانشین جدید سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار در پایان با بیان اینکه جامعه نخبگان در بسیج می تواند به حل بسیاری از مشکلات کمک کند، گفت: در گیلان نخبگان بسیجی زیادی در عرصه های مختلف حضور دارند که اگر توانایی آنها به رشد گیلان کمک کند. و اکسل.

وی با اشاره به برنامه های بسیج اقشار بیان کرد: تشکیل اتاق های فکر، شبکه سازی بسیجیان و گفتمان سازی سیاست های استان از مهمترین برنامه های بسیج اقشار است.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ حسن حبیبی قدردانی و سرهنگ عباس حسینی به عنوان جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در بسیج لایه ها معرفی شد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.