بنا: به آینده امیدوار بودم/ انتظاراتم در جام تختی برآورده شد


ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه انتظاراتم از رزمی کاران جام تختی برآورده شد، گفت: با توجه به این پیکارها به آینده بسیار امیدوار بودم.

محمد بنا در آستانه روز پایانی مسابقات رزمی جام تختی اهواز در جمع خبرنگاران گفت: این مسابقات هم مسابقات جام تختی بود و هم مرحله نهایی انتخابی تیم ملی به جز هفت نفر مجوز دار و انجام داد. به اهواز نیاید.» نقاط قوت ما در این مسابقات حضور داشت.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: همه کشتی ها با اشتیاق و اشتیاق و همچنین در سطح خوبی نگهداری شدند و من بسیار راضی هستم. کمیته فنی تشکیل می شود و از بین این نفرات رزمی کاران را انتخاب می کنیم که 15 اسفند در اردوی تیم ملی شرکت می کنند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه انتظاراتم از رزمی کاران جام تختی برآورده شد، گفت: با توجه به این پیکارها به آینده بسیار امیدوار بودم. نسل جدیدی از کشتی ایجاد شده و در همین مسابقات ایمان محمدی و دانیال سهرابی از تیم ملی جوانان موفق به قهرمانی شده اند و این یعنی نسل جدید خوب پیش می رود.

وی افزود: شرایط مسابقات به گونه ای بود که به عنوان مثال در دسته 87 کیلوگرم یک گروه بسیار سخت بود و گروه دیگر نه. وزن 130 کیلوگرم نیز بسیار حساس بود و مبارزان در مجموع عملکرد خوبی داشتند.

وی با اشاره به آمادگی تیم ملی برای حضور در بازی های آسیایی مغولستان، گفت: اینطور نیست که بازیکنان صددرصد اول جام تختی برای این رقابت ها انتخاب شوند و شاید از تیم ملی جوانان بخواهیم. . تیم، اما سرمربی می گوید نه. اما در نهایت از همین نفرات رزمی کاران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را انتخاب می کنیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.