به دنبال وام 8 میلیونی باشید و قیمت بلیط پرواز عتبات را کاهش دهید


معاون حج و زیارت وزیر امور خارجه در دیدار با معاون اجرایی رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور، سفر ایرانیان به عتبات عالیات عراق، بازپرداخت وام هشت میلیون تومانی قرض الحسنه و کاهش قیمت بلیت را به گفته رئیس جمهور تسهیل کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی حج و زیارت، حجت الاسلام والمسلمین صحبت الله رحمانی در دیدار با سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور و علی نیکزاد معاون مجلس شورای اسلامی در خصوص تسهیل و تسریع این امر گفت و گو کرد. زیارت -e-Ally.

وی گزارشی از اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات ارائه کرد و در ادامه موضوع نامه دکتر سید صادق حسینی رئیس سازمان حج و زیارت درباره تسهیلات قرض الحسنه 8 میلیون تومانی به زائران پرداخت. بقاع متبرکه

معاون حج و زیارت همچنین با اشاره به مصوبه شورای عالی حج و زیارت و نظر رئیس جمهور در خصوص زیارت سبک و ارزان، مسائل مربوط به پروازهای عتبات که پرهزینه ترین پروازها برای زائران است را مد نظر قرار داد. با تلاش رئیس جمهور و رئیس سازمان حج و زیارت برای رفع دغدغه های متقاضیان زیارت عتبات عالیات، درخواست داریم که پروازها با نرخ مصوب در اختیار شرکت های زیارتی قرار گیرد.

هزینه سفر به عتبات عالیات یکی از موضوعاتی است که سازمان حج و زیارت از سال گذشته رایزنی هایی را در ایران و عراق برای کاهش آن انجام داده اما بی فایده مانده است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.