بیشتر جرایم در استان کهگیلویه و بویراحمد ریشه فرهنگی و اجتماعی دارد.


ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد دادستان کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیشتر جرایم در این استان ریشه فرهنگی و اجتماعی دارد.

سیدعلی ملک حسینی در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه “جرایم خشن و سنگین از جمله آدم ربایی و سرقت مسلحانه یکی از امن ترین استان های کشور محسوب می شود”، گفت: احمد ریشه فرهنگی و اجتماعی دارد.

وی مشکل را بی صبری در استان خواند و گفت: آن عدالت. آنها به درستی از زندان های ما مراقبت نمی کنند.» این را تایید نمی کند.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج خشونت در استان را ریشه در عوامل خانوادگی و عشیره ای ارزیابی و با انتقاد از وضعیت نگهداری اسلحه در منازل خاطرنشان کرد: این عادات دیگر در هیچ کجا وجود ندارد و باید این عادات غلط ریشه کن شود.

ملک حسینی با بیان اینکه داشتن سلاح هنر نیست، تصریح کرد: باید دست کسی را ببوسید که سینه دشمنان وطن و اسلام را با سلاح سوراخ کند و تیراندازی در مجالس عروسی و عزا ممنوع باشد. به عنوان یک افسر قلابی ارتقا یافت.

وی ادامه داد: چرا باید در مراسم اسلحه را نشانه عظمت و عظمت بدانیم؟ چرا باید پدر عروس در روز عروسی دخترش بمیرد؟ و چرا باید برای دستگیری عروس های جوان دست به هر کاری بزنیم؟ یقیناً چنین اقداماتی عقلانی نیست و نوعی مزخرف است.

ملک حسینی درباره امنیت و جرایم خشن گفت: جرایم خشن امنیتی، سرقت های مسلحانه، تجاوز به عنف و آدم ربایی از جدی ترین جرایم خشن است اما استان کهگیلویه و بویراحمد از این نظر بسیار امن است.

به گزارش ایسنا، وی گفت: بیشتر جرایم جامعه ما ریشه فرهنگی و اجتماعی دارد و مردان و زنانی که فضایل بسیار خوبی دارند، اما ابراز احساسات ما کم است، بسیاری از جرایم ما حتی با دو دقیقه سکوت تغییر می کند. .”

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش اصفهان آهن

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش – اصفهان آهن برش لیزر آهن, برش لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.