بیش از 290 برگه تخلف برای واحدهای صنفی مشهد تشکیل شد / 10 واحد پلمپ شد


ایسنا/ خراسان رضوی مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد تصریح کرد: در بازرسی های انجام شده در بازه زمانی 28 اسفند 92 تا 7 فروردین ماه سال جاری در مشهد، 294 مورد تخلف برای واحدهای صنفی و 10 واحد صنفی شامل 6 واحد صنفی تشکیل شد. فروش نانوایی و 4 واحد صنفی. گوشت و مرغ و پوست تخم مرغ مهر و موم شده است.

امیر دلداری در گفت وگو با ایسنا، در خصوص نظارت بر واحدهای صنفی در ایام تعطیلات نوروزی اظهار کرد: تعداد کنترل های انجام شده در بازه زمانی 28 اسفند 92 تا 7 فروردین 93 3100 مورد بوده که از این تعداد 294 مورد تخلف واحدهای صنفی بوده است. تأسیس و روانه زندان های دولتی شدند. ارزش واقعی تخلفات 4 میلیارد و 350 میلیون ریال بوده است.

وی افزود: در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی توسط واحدهای صنفی، 1200 مورد از واحدها احراز شد که منجر به تشکیل 111 پرونده تخلف شد و ارزش واقعی این تخلفات 555 میلیون واقعی است.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد در خصوص تعداد واحدهای پلمب شده در این مدت اظهار داشت: تعداد واحدهای پلمب شده در این مدت 10 واحد صنفی شامل 6 واحد نانوایی و 4 واحد صنفی فروش گوشت، مرغ و تخم مرغ بوده است. . . . تخلف 9 واحد صنفی دیگر نیز منجر به نصب پرده شکاف شد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.