تعمیر ترازوی خانگی (4)

ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجیتال, ترازو شیشه ای کمری, ترازو شیشه ای قیمت, ترازو شیشه ای یونیک, ترازو شیشه ای بیورر, ترازو شیشه ای طرح دار, ترازوی شیشه ای همیلتون, ترازوی شیشه ای, باتری ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال, تعمیر ترازو شیشه ای, قیمت ترازوی شیشه ای خانگی, قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال, ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای, ترازوی شیشه ای دیجیتال, از شیشه شکسته نخیزد صدا درست, شیشه ترازو شکسته, ترازو صفحه شیشه ای, عکس ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت, قیمت ترازو خانگی شیشه ای, ترازو وزن کشی شیشه ای

برخی از ترازوهای موجود در بازار میزان کالری مصرفی در طول روز را به شما نشان میدهند، که این مورد دلیل بر دقت عمل بالایشان خواهد بود.

شیشه ترازو شکسته

تنظیمات جانبی این مدل از ترازو هم نسبت به سایر ترازوها بالاتر است و میتوانند میزان آب و چربی بدنتان را محاسبه کنند.

اندازه گیری روزانه وزن یکی از سادهترین راهها برای نظارت بر میزان سلامتی است که با خرید یک ترازو خانگی امکان پذیر خواهد بود.

وزن این ترازوها هم خیلی سبک است و جابهجایی آن هم به راحتی صورت میگیرد. شکل ظاهری آنها به گونهای است که وقتی فرد بر روی آن میایستد، عقربههای ترازو شروع به جابهجایی میکنند و وزن فرد را نشان میدهند.

ترازو شیشه ای کمری

در ترازو دیجیتال وسیلهای با عنوان کشش سنج وجود دارد که وزن را به طور صحیح محاسبه میکند. دو باتری قلمی وظیفه تامین انرژی ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave را بر عهده دارند و به دلیل اینکه این ترازو به سیستم خاموش شدن خودکار نیز مجهز است از مصرف غیر ضروری آنها نیز جلوگیری میشود.

ترازو شیشه ای دیجیتال

مزیت دیگر این مدل راحتی در استفاده از آن میباشد، به گونهای که هنگام استفاده به صورت خودکار روشن میشود و بعد از آن خود به خود خاموش خواهد شد.

عزیزان ترازویی را خریداری کنید که واحدهای اندازه گیری دیگر هم علاوه بر کیلوگرم داشته باشد، مانند: پوند و… میتوان گفت که امروزه دیگر به طور کامل ترازوهای دیجیتال جایگزین ترازوهای قدیمی آنالوگ عقربهای شده و تقریبا همه افراد برای اندازه گیری وزن خود از ترازوهای دقیقتر دیجیتال استفاده میکنند.

قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال

پس میتوان گفت با وجود داشتن این وسایل در خانه، کمتر نیاز به مراجعه به پزشک خواهید داشت. مدل بزرگ آن برای اندازه گیری وزن انسان و مدل کوچک آن هم برای اندازه گیری چیزهایی است که نیاز به محاسبه ی دقیق وزنی دارند، مانند: اثرات هنری ساخته شده از رزین و…

ایراد اصلی این مدل نیاز به باتری خواهد بود.این وسیله چون باید همیشه در دسترس باشد، ممکن است گاهی اوقات که نیاز به محاسبهی وزن دارید، یک دفعه باتری آن تمام شود و با مشکل مواجه شوید.

عوامل مختلفی چون جنس، مدل، کیفیت و… اگر وزن بالایی دارید به شما پیشنهاد میکنیم که به سراغ خرید این مدل نروید، چون نمیتواند تحمل کند.

این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال نهتنها وزن را با دقت ۱۰۰گرم اندازهگیری میکند، بلکه طراحی شیشهای زیبایی دارد. پس برای این که این وسیله برایتان کاربرد داشته باشد، باید هنگام خرید به حداکثر وزن قابل تحمل ترازو ترازو شیشه ای آشپزخانه دیجیتال دقت کنید.

به علت ماهیت حساس مراقبهای سلامتی و بهداشتی، کنترل و سنجش وزن افراد، بیش از پیش مورد توجه پزشکان قرار گرفته است.

ترازوی دیجیتالی کمری مدل EB9360 نوعی ترازو خانگی است و در واقع همان ترازو زیر پایی می باشد که در منازل یا مطب پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد.

ترازو زیر پایی دستگاه شیشه ای است که دارای لودسل کوچک چهار گوش زیر کفه ی توزین بوده و کفه ی شیشه ای ترازو خانگی بر روی لودسل گونه ای طراحی شده است که در زمان وزن کشی ترازو دیجیتال لغزش نداشته و فشار بر روی یک قسمت از لودسل ترازو وارد نگردد .ترازوی خانگی کمری مدل 9015 به صورت شیشه ای جهت توزین نفر قابل استفاده است که با قرار گرفتن نفر بر روی کفه ی توزین ، نمایشگر وزن را به صورت اتوماتیک نمایش می دهد ، جنس نمایشگر ترازو lcd می باشد که موجب عمر بیشتر باتری ترازو می گردد .

دقت ترازو: دقت ترازو از جمله مواردی است که باید هنگام خرید مورد مداقه قرار گیرد، دقت ترازوی دیجیتال وزن کشی بین ۵۰ تا ۱۰۰ گرم است که برای وزن کشی دقت مناسبی است.

ترازو صفحه شیشه ای

بدنه این ترازو از شیشه است که میتواند تا ۱۸۰کیلوگرم وزن را تحمل کند و البته با دقت ۵۰ گرم وزنتان را میسنجد و بدینترتیب کمترین گرمهای اضافی یا کمشده هم از شما پنهان نمیماند.

عکس ترازو شیشه ای

ترازو وزن کشی دیجیتال camry ژاپن|تجهیزات ورزشی|تهران – … به دنبال خرید ترازویی باشید که تا وزن بالا را هم تحمل نماید، ترازوی دیجیتال مناسب وزن ۱۳۵ تا ۲۵۰ کیلوگرم را تحمل میکند.

ترازوی شیشه ای همیلتون

در گذشته ترازوها فقط برای محاسبهی وزن اجسام مورد استفاده قرار میگرفتند. برای جلوگیری از بروز بیماری هایی مانند فشار خون و یا چاقی حاد بهتر است وزن را به طور مرتب کنترل کرد.

از شیشه شکسته نخیزد صدا درست

این دستگاه وزن کاربر را به کیلوگرم و پوند نشان میدهد و علاوه بر وزن شاخصهای سلامت مانند مقدار آب بدن، چربی، توده عضلانی، استخوانی و BMI را اندازهگیری میکند.

قیمت ترازوی شیشه ای خانگی

علاوه بر ترازوی آشپزخانه (Glass scales)، ترازوی وزنکشی نیز در برخی از خانهها دیده میشود. 4.در زمان خرید Kitchen scales به چه مواردی توجه کنیم؟

ترازو شیشه ای یونیک

چنان چه وزنه ای با وزن بیش از 180 کیلو گرم روی دستگاه قرار گیرد، دستگاه به شما هشدار خواهد داد.

منتهی در استاندارد ترین نوع ترازو، تحمل وزن تا ۱۳۵ کیلو خواهد بود. دارای دفترچه راهنمای استفاده بصورت فارسی دارای نشانگر اندازه گری دما روی صفحه وزن بدون بسته بندی ۱.۹ کیلو گرمدارای ظرفیت ۵ تا ۱۸۰ کیلوگرم وزن با ۰.۱ کیلوگرم دقت وزن کشی است.دارای ترمز زیر ترازو جهت جلوگیری از حرکت ترازو در سطوح صاف است.میزان خطا: ۱ درصد.صفحه نمایش LCD شش رقمی با نور بک لایت و نمایشگر دمای هوا.منبع تغذیه با دو باطری نیم قلم.

ترازوی دیجیتالی مدل SF-400 محصولی فوق العاده سبک و دقیق می باشد که قابلیت اندازه گیری 1 گرم تا 7 کیلو گرم را داراست.

خوشقیمتترین و پرطرفدارترین ترازوی دیجیتالی بیورر، همین مدل GS27 میباشد. ترازوی دیجیتالی personal scale دارای سیستم خاموش کننده خودکار می باشد و در صورتی که ترازوبه مدت تقریبی 8 ثانیه ثابت بماند و یا استفاده نشود بطور اتوماتیک خاموش می گردد.

ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای

منبع تغذیه این مدل ترازو، باتری سکهای است و سیستم خاموشی خودکار نیز دارد. ترازو عقربه ای دارای یک صفحه نمایشگر به شکل ساعت دارد و مدور است.

ترازو وزن کشی شیشه ای

این محصول دارای دقت کم، ولی کن دوام بیشتری می باشد. اگر به دنبال افزایش و یا کاهش وزن هستید دقت اندازه گیری این وسیله که تا 100 گرم را اندازه گیری مینماید میتواند به شما کمک بسیاری در این زمینه نماید و شما هر روز و هر دوره نسبت به پیشرفت خود در رسیدن به هدفتان مطلع شوید.

تعمیر ترازو شیشه ای

وجود کشش سنج در این ترازوها باعث میشود که جاذبه ی زمین بر روی آن تاثیر نگذارد و همچنین رطوبت و دما هم سبب تغییر در محاسبهی وزن نشود.

از دلایل دیگری که میتوانند شما را برای خرید ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave قانع کنند میتوان به اندازه گیری وزن تا ۱۸۰ کیلوگرم و همچنین امکان اندازه گیری دمای محیط نیز اشاره کرد.

ترازو شیشه ای بیورر

بدنه شیشهای آن ضخیم و مقاوم و ۸ میلیمتری است و میتوان با خیال راحت و بدون اینکه نگران شکستن آن باشید وزنتان را اندازه بگیرید.

ترازو فلزی: این جنس بسیار مقاوم و بادوام است و خیلی زود خراب نمیشوند. جنس شیشه بدنه این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال که ابعادی معادل ۳۰×۳۰×۱,۴سانتیمتر دارد، از نوع حرارتدیده و بسیار مقاوم است.

البته صفحات بسیار بزرگ میتوانند مصرف ترازوی شما را کمی بالاتر ببرند. میتوانید یک ترازوی قرمز با گلهای سفید را انتخاب کنید یا یک ترازوی سفید با گلهای رنگارنگ را برای آشپزخانه خود در نظر بگیرید.

دقیق بودن، استحکام و دوام ترازو از مهمترین ویژگیهای یک ترازو به حساب میآیند و ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave به همه آنها مجهز است.

اینجاست که برای اطمینان خاطر از کم شدن وزنتان باید از یک ترازو دیجیتال باکیفیت بهره ببرید. ترازوی دیجیتال لنوو دارای یک اپلیکیشن اختصاصی است که شما میتوانید توسط بلوتوث به ترازو متصل شده و اطلاعات بدن خود را در آن دریافت و بررسی نمایید.

تبدیل واحدهای اندازهگیری: گاهی پیش میآید که شما باید وزن خود را با واحدی غیر از کیلوگرم محاسبه کنید، گرچه تمام ترازوهای دیجیتال میتوانند واحدهای اندازهگیری را به یکدیگر تبدیل کنند ولی برخی از آنها با فشردن یک کلید این کار را انجام میدهند.

در نظر داشته باشید می توانید برخی مدل های این ترازوهای شیشه ای دیجیتال هوشمند را طوری برنامه ریزی کنید که نه تنها بر وزن شما، بلکه بر وزن سایر اعضای خانواده نیز نظارت داشته باشند.

این ترازو از نظر قیمت در دسته ارزان قیمتترین ترازوهای دیجیتال بازار ایران قرار میگیرد که ترکیب این مسئله با کیفیت آن، ترازو دیجتال کمری فیت مدل B Wave را به یکی از پر فروشترین و محبوبترین ترازوهای بازار تبدیل کرده است.

ترازوی بیورر (Beurer) با طراحی شیک و ساده خود جزو بهترین ترازوی دیجیتال وزن کشی در بازار ایران است. بد نیست بدانید که اگر به سراغ مدلهای ارزان قیمت بروید، کشش سنج آنها به درستی کار نمیکند و ممکن است تحت تاثیر رطوبت قرار گیرد؛ در نتیجه وزن نشان داده شده هم درست نخواهد بود.

حتی برخی از مدلهای ترازو به گوشی موبایلتان دسترسی خواهند داشت و مقدار وزنتان را برای گوشی ارسال میکند تا شما با مراجعه به آن اعداد از تغییرات وزنی خود مطلع شوید.

این ترازو پیشرفته با پشتیبانی از فناوری بلوتوث میتواند با گوشی هوشمند کاربر در ارتباط قرار بگیرد و تمامی اطلاعات ثبت شده خود را به آن انتقال دهد.

پایههای این ترازو قابلیت چسبندگی به سطوح تخت و صاف دارند و موقع وزن کردن خودتان، ترازو محکم سر جای خود میماند.

درست برعکس ترازوهای عقربهای قدیمی که وزن آنها معمولا سنگین است. عیب بعدی ترازو دیجیتال بالا بودن قیمت آن خواهد بود، این مدل نسبت به مدل آنالوگ یا عقربهای قیمت بالاتری خواهد داشت.

ترازوی آنالوگ(عقربهای): این مدل از ترازو حالت قدیمیتر دارد و بیشتر در گذشته مورد استفاده قرار میگرفته است. خرید ترازو دیجیتال بیشتر پیشنهاد می شود.

همانطور که مشاهده کردید، مزایای خرید ترازو دیجیتال از معایب آن بیشتر است. برند سان سان یکی از شناخته شدهترین برندهای ترازو دیجیتال به حساب میآید که در سالهای اخیر توانسته با ارائه محصولات با کیفیت، محبوبیت و اعتبار خود دو چندان کند.

شهرت این برند به تولید محصولاتی با طراحیهای زیبا و مبتکرانه بر میگردد. اما اگر مشکل زبان انگلیسی نداشته باشید و یا راهنمای فارسی آن را پیدا کنید، طرز کار با آن بسیار ساده است.

پس پیشنهاد میکنیم که این مدل را خریداری نمایید. قیمت این ترازو نسبت به مدل قبل بالاتر است، اما بسیار دقیق و حرفهای عمل خواهد کرد.

همانطور که در بالا به وجود کشش سنج اشاره کردیم، این ویژگی سبب میشود که هیچ گونه خطایی در نشان دادن اعداد نداشته باشد و ضریب اطمنیان آن بسیار بالا خواهد بود.

قیمت این مدل خیلی بالا نیست و ضریب خطای بالایی هم دارد. ظاهر زیبایی دارد و خیلی سریع و راحت تمیز میشوند.

به جای آن روی سطح ترازو دو خط عمودی با اختلاف رنگی اندک دیده میشود که در مکان تقاطع این دو خط دایرهای فلزی قرار داده شده است، این دایره وظیفهای مشابه با الکتروهای فلزی دارد.

طراحی شیشه این ترازو با دانههای برف، ظاهری زیبا به آن داده است. هرچند در نهایت انتخاب با شماست. به این معنا که ممکن است شما سایزتان کم شود، اما تغییری در وزنتان ایجاد نشود.

به همین علت است که معضل چاقی به وجود آمده و حتی کودکان کم سن و سال هم با آن دست و پنجه نرم میکنند.

انرژی ترازوی دیجیتال باید کم مصرف باشد و هنگامی که از آن استفاده نمیکنید به صورت خودکار خاموش شود. سیستم خاموشی خودکار نیز در این ترازو به کار برده شده است و دقت آن برابر با ۱۰۰ گرم است.

صفحه نمایش LCD. – صفر اتوماتیک و خاموش شدن خودکار. دقت اندازه گیری آن ۱۰۰ گرم می باشد. همانطور که می دانید چاقی پدیدهای است که پیر و جوان نمیشناسد و امروزه اغلب مردم جهان با آن درگیر هستند.

بیماریهای قلبی- عروقی، سکتههای قلبی و مغزی، فشار خون، دیابت نوع ۲، عوارض ریوی، بیماریهای کبد و صفراوی مانند سنگ کیسه صفرا، سیروز کبدی، نقرس، آرتروز مفاصل و برخی سرصانها مثل سرطان رحم از جمله عوارض و بیماریهای ناشی از چاقی هستند.

 A᠎rt ic​le was g​ener​ated  by G​SA Con​te᠎nt  Gene​rato r DEMO.

خوشبختانه امروزه ابزار مراقبت سلامت زیادی وارد بازار شدهاند، از دستگاه تست قندخون گرفته تا فشار سنج و… تفال کمپانی شناخته شده فرانسوی است که از بدو تاسیس تاکنون با عرضه محصولات خانگی به خوبی در بازار درخشیده و از همان ابتدا، عرضه محصولات متنوع همراه با تکنولوژی های جدید و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داد و اکنون توانسته طرفداران بسیاری را به خود اختصاص دهد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.