تهران میزبان جام باشگاه های والیبال آسیا بود


میزبانی جام باشگاه های والیبال آسیا با لغو شهرداری ارومیه به تهران رسید.

به گزارش ایسنا، مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا با حضور 11 تیم از 10 کشور آسیایی از 25 اردیبهشت تا 1 خرداد ماه سال 1401 برگزار می شود.

پیش از این قرار بود این مسابقات به میزبانی شهرداری ارومیه برگزار شود اما به دلیل محرومیت مالی این باشگاه از سوی فدراسیون جهانی والیبال و علیرغم اینکه شرایط و فرصت بیشتری به شهرداری ارومیه داده بودند، این باشگاه نتوانست راضی کند. متقاضیان FIVB .

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه علیرغم تلاش و مذاکره فراوان اعلام کردند که نتوانستند مشکل را حل کنند و از حضور و میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا انصراف دادند. این در حالی بود که مسئولان فدراسیون والیبال قصد داشتند آذرباتری را به عنوان میزبان این رقابت ها معرفی کنند اما مسئولان این تیم نیز اعلام کردند که نمی توانند میزبانی این مسابقات را داشته باشند.

در نتیجه و با توجه به تردد رویدادهای بین المللی والیبال ایران در سال آینده، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا 2022 را در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران و تهران به عنوان میزبان این مسابقات برگزار کند. این مسابقات در کنفدراسیون. والیبال آسیایی را معرفی کرد.

به این ترتیب علاوه بر قهرمان لیگ برتر والیبال ایران، تیم دیگری از ایران در مسابقات باشگاهی مردان آسیا که در روزهای بعد از پایان لیگ برتر 1400 با تصمیم فدراسیون والیبال تعیین می شود، شرکت خواهد کرد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.