تولید ملک در سال 1401 در دستور کار دولت قرار گرفت


ایسنا/ مازندران معاون اجرایی رئیس جمهور در جلسه شورای اداری بابل با بیان اینکه ایجاد اموال دولتی در سال 1401 به طور جدی در دستور کار قرار گرفت، گفت: دولت در تلاش است در بودجه 1401 از بانک مرکزی وام نگیرد.

سید صولت مرتضوی که در سفر رئیس جمهور به مازندران در شهرستان های آمل و بابل حضور داشت در جلسه هیئت اداری شهرستان بابل با تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: در این سفر اعتبار خوبی برای مدیریت پسماند سازمان تصفيه خانه هاي فاضلاب، تكميل سدها و خطوط حمل و نقل به عنوان يكي از تلاش هاي عمده براي جذب اعتبار و منابع مورد انتظار محقق مي شود.

مرتضوی افزود: دولت تلاش می کند در بودجه 1401 از بانک مرکزی وام نگیرد و تولید اموال دولتی را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهد.

معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به اینکه هدف دولت 8 درصد رشد اقتصادی در کشور است که پیش فرض آن ایجاد زیرساخت های یک میلیون فرصت شغلی در سال است، گفت: اگر بتوانیم به این رشد اقتصادی دست یابیم کاهش می یابد. تورم در کشور و دستیابی به ثبات اقتصادی.» بودن.

مرتضوی با اشاره به اینکه بسیاری از کارخانجات و صنایع مازندران تعطیل یا نیمه تعطیل هستند و هنوز به ظرفیت اسمی نرسیده اند تا به رشد 8 درصدی برسند، گفت: مدیریت تورم برای ایجاد ثبات در بازار است.

وی با بیان اینکه امروز فریاد کشاورز در فروش برنج و مرکبات و صدای مصرف کننده از گرانی محصول می آید، گفت: کشور به بهشت ​​دلالان و واسطه ها تبدیل شده است که دلیل آن بی ثباتی اقتصادی است.

معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت در راستای ثبات اقتصادی گام برمی دارد، گفت: همکاری نمایندگان با دولت اصلی بسیار مطلوب است و دولت باید بر بحران های گذشته دولت های گذشته فائق آید.

مرتضوی زباله را دغدغه جدی دولت دانست و یادآور شد: برای پسماند سفر ویژه ای به بابل خواهم داشت و جلسه ای برای حل این موضوع با حضور مدیران بابل تشکیل می شود تا تصمیم اساسی گرفته شود. و به سرعت آن را اجرا کنید.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی، اشتغال و مسکن گفت: بسیاری از این مشکلات سوء مدیریت می شود. علاوه بر این مشکلات، خدمات ارزنده ای که ارائه شده است نیاز به تبیین برای مردم دارد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکای طبیعت، بازوهای قوی منابع طبیعی برای حفاظت

ایسنا/ مازندران فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر بیان کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.