تیموری: مسابقات فوتبال المپیک ناشنوایان به خوبی لیگ استانی نبود!


مربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: مسابقات فوتبال بیست و چهارمین دوره المپیک به قدری بد پیش رفت که حتی در سطح لیگ استانی هم نبود.

به گزارش خبرنگار ایسنا در برزیل، قادر تیموری در ارزیابی عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در بیست و چهارمین دوره المپیک گفت: در این فصل برای رسیدن به فینال و کسب سکو تلاش کردیم.

وی گفت: در مرحله مقدماتی پس از پیروزی مقابل تیم های ایتالیا، هلند، برزیل و کامرون و با 13 گل زده و بدون گل خورده به مرحله یک چهارم نهایی رسیدیم که با یک پنالتی مغلوب فرانسه شدیم.

تیموری در خصوص اعتراض ایران به استفاده از دست آزاد توسط بازیکنان فرانسوی در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال المپیک گفت: در بازی با فرانسه سه بازیکن این تیم در جریان بازی از دست آزاد خود استفاده کرده و مشکوک بودند. شنیدن ما اعتراض می کنیم.» حتی 100 دلار از برگزارکننده مسابقه برای رسیدگی به اعتراض دریافت کردم که متاسفانه موفقیت آمیز نبود و حتی تاکنون پاسخی از آنها دریافت نکرده ام.

وی تاکید کرد: امروز برای تثبیت جایگاه پنجم تا هشتم المپیک به مصاف سنگال رفتم اما متاسفانه در وقت های اضافه و در پنالتی با نتیجه 5 بر 4 بازی را واگذار کردیم.

مربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: پس از 6 ماه اردو و تحمل سختی های فراوان تلاش کردیم تا به فینال بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک ناشنوایان برسیم اما متاسفانه شرایط لازم فراهم نشد.

وی در خصوص میزبانی بازی های المپیک ناشنوایان افزود: بازی های المپیک». بنابراین حدس می‌زنم این اتفاق در لیگ استانی هم رخ نداد.

تیموری در پایان درباره جایگاه تیم فوتبال ایران در بازی های المپیک با ناشنوایان نیز گفت: روز شنبه 25 اردیبهشت ماه ساعت 10 به وقت محلی برای تعیین رتبه هفتم و هشتم به مصاف تیم لهستان می رویم. فصل گذشته در رده هشتم قرار داشتیم، موقعیت خود را به روز کردیم، اما متاسفانه شرایط آنطور که فکر می کردیم برایمان پیش نیامد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.