ثبت 3 میلیون کاربر همزمان در “شاد” / حضور 11 میلیون کاربر فعال روزانه


مدیر فنی شبکه شاد آخرین آمار استفاده کاربران از شاد را اعلام کرد و گفت: به رکورد 3 میلیون و 56 هزار و 721 کاربر همزمان در شاد رسیدیم.

علی کاظم زاده در گفت وگو با ایسنا، وی در این خصوص گفت: شاد تاکنون بیش از 26 میلیون بار نصب شده و تعداد پیام های مبادله شده در آن از مرز 60 میلیارد عبور کرده است.

وی افزود: همچنین بالغ بر 18 میلیارد فایل بین کاربران رد و بدل شده است.

وی گفت: بر اساس آخرین گزارش، تعداد کاربران فعال شبکه شاد به حدود 11 میلیون نفر در روز رسیده است. ما 14 میلیون کاربر فعال هفتگی و 18 میلیون کاربر فعال ماهانه داریم.

کاظم زاده افزود: تاکنون حدود 12 میلیون دانش آموز وارد و وارد شبکه شاد شده اند، حدود 600 هزار معلم و حدود 110 هزار مدیر و تعداد کلاس های درس در شبکه شاد حدود 5.2 میلیون کلاس است. .

وی گفت: رکورد 3 میلیون و 56 هزار و 721 کاربر همزمان در شاد ثبت نام شد. وی گفت: پهنای باند مورد استفاده در شاد 520 گیگابایت بر ثانیه است.

کاظم زاده با اشاره به مسابقه کتابخوانی «از هیچ چیز نترسیدم (خاطرات سردار شهید سلیمانی)» گفت: شبکه دانشجویی شاد با توجه به مسئولیت های اجتماعی کمپین ها و کمپین های متعددی را راه اندازی کرده است. مسابقه کتابخوانی «از هیچ چیز نمی ترسیدم» یکی از این فعالیت هاست که با همکاری وزارت آموزش و پرورش و شبکه دانش آموزی شاد با محوریت کتاب «از هیچ چیز نمی ترسیدم» برای دانش آموزان طراحی شده است. ، و نسخه رایگان کتاب در اختیار مخاطبان شاد قرار گرفت.

مدیر فنی شبکه شاد افزود: تاکنون 500 هزار نفر به نسخه رایگان کتاب دسترسی دارند. علاقه مندان می توانند در بازه زمانی 10 تا 20 اسفندماه در این مسابقه شرکت کرده و جوایز ویژه دریافت کنند. پیش بینی می شود بیش از یک میلیون دانش آموز در مسابقه کتابخوانی «از هیچ چیز نمی ترسیدم» شرکت کنند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.