جوانان گام دوم انقلاب باید در کنار بدنه دولت باشند/ در بحث مدیریتی باید انقلابی‌گری عمل کنیم


ایسنا/لرستان معاون سیاسی اجتماعی استانداری لرستان گفت: جوانان گام دوم انقلاب باید در کنار بدنه دولت باشند.

بهرام ستاری در جریان دیدار جوانان گام دوم انقلاب در لرستان با بیان اینکه تنها کشور انقلابی که توانست ماهیت خود را حفظ کند، انقلاب اسلامی مردم ایران است، اظهار کرد: هرکسی در سایه انقلاب زندگی می‌کند باید اصل آن‌را باور و به آن یقین و ایمان داشته باشد.

وی با بیان اینکه من نه اصلاح‌طلب و نه اصول‌گرا بلکه یک انقلابی هستم، افزود: در بحث مدیریتی باید انقلابی‌گری عمل کنیم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار لرستان با اشاره به اینکه در صحنه جهانی به این مهم رسیده‌ایم که امروز به تقابل اسلام و استکبار رسیدیم و این برای نظام جمهوری اسلامی افتخار است، تصریح کرد: کسانی خودشان تا دیروز بر مسند بودند امروز همه چالش‌ها بعد از چهل و چند سال را جمع کرده و انتطار دارند تمامی آنها را دولت برطرف کند.

ستاری با بیان اینکه شما جوانان انقلابی گام دوم باید در کنار دولت باشید و در بسیاری از امور به آن کمک کنید، افزود: قرارگاه گام دوم جوانان انقلابی در لرستان باید در هر زمینه‌ای از جمله فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … در کنار دولت باشد و حمایت ار آن را رسالت خود بداند.  

ساماندهی حاشیه‌نشینی‌ها باید در اختیار جوانان گام دوم انقلاب قرار بگیرد

وی با بیان اینکه اعتبارات حوزه اجتماعی مناسب است و باید در امور مربوطه از آن استفاده کرد، گفت: ساماندهی حاشیه‌نشینی‌ها باید در اختیار جوانان گام دوم انقلاب قرار بگیرد چون بیشتر بر مشکلات آنها واقف هستند.
 
معاون استاندار لرستان با بیان اینکه تمام سخنان مقام معظم رهبری در راستای نجات کشور و ارائه راه‌کار در این زمینه‌ها است، افزود: در بحث عمل به سخنان مقام معظم رهبری جوانان باید پای کار بیایند.

ستاری همچنین با اشاره به اینکه در بحث آسیب‌های اجتماعی و حاشیه شهرها می‌توانستیم بسیار عمیق‌تر به آنها توجه کنیم تا الان حاشیه‌های شهر را نداشته باشیم، گفت: در حال حاضر نیز  نمی‌توانیم آنها را به حال خود بگذاریم باید در این زمینه نقطه عملیاتی برای آنها تشکیل شود.
 
وی با اشاره به اینکه کسی که برای دولت قبلی سینه چاک بوده نمی‌تواند در بدنه دولت باشد، افزود: از پتانسیل جوان انقلابی در شهرستان‌ها استفاده می‌کنیم.

معاون استاندار لرستان خاطرنشان کرد: انتصابات در شهرستان‌ها با تایید فرمانداران انجام خواهد گرفت و فرمانداران باید از بدنه تخصصی و انقلابی شهرها استفاده کنند.

 قرارگاه جوانان گام دوم، یک تشکیلات گفتمان‌ساز است

در جریان دیدار با سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری لرستان، دبیر قرارگاه جوانان گام دوم انقلاب با بیان اینکه در این استان متناسب با هر کدام از وزارتخانه‌ها یک حلقه میانی تشکیل شده است، اظهار کرد: ساختار و هسته این کارگاه را جوانان انقلابی تشکیل داده‌اند.

سیروس حیدری با بیان اینکه حلقه‌های میانی با رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب و نگاه به گذشته، ‌ چشم‌انداز به آینده و نگاهی امیدوارانه و توجه به ظرفیت‌ها برای برطرف کردن مشکلات تشکیل شده است، افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بیش از ۴۰ بار کلمه جوانان را بیان کردند که این خود بدین معنی است که می‌توان در بسیاری از موارد به جوانان هم توجه داشت و به آن‌ها اعتماد کرد.

مسئول قرارگاره جوانان گام دوم انقلاب با بیان اینکه یکی از کارهای مهم ما در این قرارگاه، پی‌گیری امور مربوط به حاشیه‌نشینی بوده است، تصریح کرد: در راستای شناسایی و برطرف کردن مشکلات حاشیه‌نشینان اقدامات خوبی صورت پذیرفته است.

در این دیدار سرحلقه‌های مردمی قرارگاه جوانان گام دوم انقلاب در حوزه‌های فنی و تخصصی و همچنین نمایندگان برخی شهرستان‌ها پیرامون مباحث مشکلات در حوزه‌های گوناگون سخنانی را مطرح کردند.

انتهای پیام


خبرهای مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.