خط آتش ایران 9 برابر ارزش خطوط دیگر تیم های ملی است!

خط حمله تیم ملی ایران با حضور بازیکنان لژیونر و باکیفیت بین 7 تا 9 برابر سایر تیم های ملی (بندر، دفاع و هافبک) بالاتر برآورد می شود.

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ برای اردوی اخیر ایران که در تهران و دوحه برگزار شد 30 بازیکن را احضار کرد که نام های جدیدی در میان آنها به چشم می خورد. ارزش تقریبی تیم ملی فوتبال ایران بر اساس بازار نقل و انتقالات (معیار ارزیابی مربیان، بازیکنان و باشگاه های جهان) حدود 73 میلیون و 150 هزار یورو است که ایران را سومین تیم ارزشمند جهان می کند. آسیا.

اما نکته جالب، ارزش روزافزون خط حمله تیم ملی نسبت به خطوط دروازه، دفاع و هافبک ایران است که به گفته این سایت، خط آتش ایران 7 تا 9 برابر خطوط دیگر است!

در جدول ارائه شده توسط این سایت تنها ارزش خط حمله تیم ملی ایران 54 میلیون و 400 هزار یورو است که بازیکنانی مانند جهانبخش و طارمی – دو بازیکنی که در 6 لیگ اول اروپایی بازی می کنند – بیشترین نقش را دارند. در این تفاوت آنها خطوط دیگر را بازی می کنند. علاوه بر این، حضور بازیکنانی چون صیادمنش، قلی زاده و علیپور نیز از دیگر عوامل افزایش ارزش خط حمله ایران است.

خط آتش ایران 9 برابر ارزش خطوط دیگر تیم های ملی است!

گل، دفاع و خطوط وسط ایران 18 میلیون و 750 هزار یورو ارزش گذاری شده است که دلیل آن حضور کمرنگ بازیکنان در این خطوط در تیم های اروپایی است.

البته کارشناسان فوتبال ایران نیز بر این باورند که بار فنی خط حمله این تیم بسیار بیشتر از خطوط دیگر است و فوتبال ایران در خطوط دیگر مانند خط حمله نتوانسته است بازیکنان مستعد و با کیفیتی را به لیگ های معتبر معرفی کند. آینده خط حمله تیم ملی با حضور بازیکنان آینده دار مانند صیادمنش و حسین زاده که جوان ترین بازیکنان تیم ملی هستند روشن تر می شود.

10 بازیکن برتر ایران متشکل از 6 مهاجم، دو مدافع، یک دروازه بان و یک هافبک هستند که در ادامه مشاهده می کنید:

خط آتش ایران 9 برابر ارزش خطوط دیگر تیم های ملی است!

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش اصفهان آهن

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش – اصفهان آهن برش لیزر آهن, برش لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.