درخواست دولت برای جام جهانی قطر


رئیس انجمن صنفی خدمات جهانگردی ایران برگزاری مسابقات اعلام شده جام جهانی را بدون مجوز خواند و از دولت خواست که جام جهانی قطر را مانند سایر جام‌های جهانی در انحصار خود قرار ندهد.

به گزارش ایسنا، رحمت الله رفیعی شامگاه شنبه 20 فروردین ماه همزمان با پایان سفرهای نوروزی به انجمن خدمات سیاحتی در نشست خبری درباره آخرین اقدامات انجام شده برای برگزاری تورهای جام جهانی با توجه به گستردگی این سفرها گفت. تبلیغاتی که آغاز شده است. : تاکنون کاری انجام نشده است. نه هتلی رزرو شده است، نه پروازی مذاکره شده است، نه بلیط بازی تحویل داده شده است، نه قیمت گذاری تور جام جهانی تعیین شده است و نه تبلیغاتی را باور می کنید، زیرا هنوز کسی بلیت ندارد و هیچ هتلی خریداری نشده است.

وی افزود: البته اتحادیه نمایندگانی را برای مذاکره با دو سه شرکت هواپیمایی به قطر اعزام کرده است. در قطر هتل ها در انحصار قرار گرفته اند تا از طریق فدراسیون قطر به فدراسیون کشورها سهمیه داده شود و بلیت مسابقات در اختیار فدراسیون کشورها قرار گیرد.

رئیس هیئت مدیره انجمن گردشگری و خدمات مسافرت هوایی ایران یادآور شد: در روسیه اتفاق افتاد، هیچ برنامه ای نداشتیم. . چرا خیلی ها روسیه را به مقصد ایران ترک کردند اما جایگاه پشت تیم ملی در زمین خالی از ملیت ایرانی بود؟ بسیاری از مردم بدون هتل برای اقامت به روسیه رفتند. بلافاصله از ما پرسیده شد که بسیاری از ایرانیان در روسیه هتل ندارند.

وی با اشاره به اینکه در جام جهانی روسیه با وجود تخصیص بلیت بازی به ایران، اما به دلیل انحصار و بلیت فروشی، بسیاری از تماشاگران ایرانی بدون بلیت ماندند، تاکید کرد: اگر دولت نمی تواند از تماشاگران حمایت کند. زیاد نپرس .

رفیعی گفت: متأسفانه روسای جمهور تا جام جهانی به فکر درآمدزایی و انحصار بلیت بازی ها و فروش چند برابری آن بودند که بی سابقه است.

وی ادامه داد: با ناامیدی و فروتنی از شما خواهش می کنم که مانند روزگاران نباشید. از دوست دوازدهم حمایت کنید، امکان ندارد که دوست دوازدهم بلیط پرواز و هتل را با قیمت بسیار بالاتر بخرد و همچنین می توانید بلیط بازی را به چند برابر قیمت به او بفروشید. این دوشیدن دوست دوازدهم است، از او حمایت نکنید.

رفیعی خاطرنشان کرد: گروهی که تیم ملی فوتبال ایران با آن ها بازی کرد، گروه خاصی است که شخصیت سیاسی پیدا کرده است، بنابراین باید حامیان تیم ملی را شناسایی کرده و یارانه و جریان را مدیریت کند. مثل جام جهانی روسیه نباشید که ملیت های دیگر جایگاه تماشاگر ایرانی را گرفته اند و علیه تیم ایران شعار می دهند. تیم ملی ایران باید حمایت شود و ارتقا پیدا کند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.