درصد بالای مشترکان برق زنجانی


ایسنا/ زنجان رئیس فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق زنجان گفت: خوشبختانه درصد بسیار زیادی از مشترکان برق استان زنجان متمول هستند.

رویا قزلباش در گفت وگو با ایسنا، از مانور وصول بدهی استان خبر داد و گفت: مانور وصول بدهی از مشترکان توزیع برق زنجان همزمان با سراسر کشور در روزهای 25 و 25 فروردین ماه برگزار شد.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل توانیر مبنی بر وصول معوقات مشترکان برق سراسر کشور، این مانور در سطح اجرایی استان با موفقیت به پایان رسیده است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه اعتبار لازم به بخش های عملیاتی و اجرایی شرکت های توزیع با وصول مطالبات و هزینه فروش انرژی تامین می شود، ادامه داد: انرژی تامین برق پایدار را برای شرکت های توزیع با مشکل مواجه می کند.

معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: در ایران قبض انرژی پس از فروش صادر می شود یعنی مشترک پس از مدتی مصرف انرژی هزینه آن را پرداخت می کند و فاصله فروش تا دریافت انرژی بیشتر است. شرکت های توزیع برق در حفظ و نگهداری شبکه های توزیع و تامین برق پایدار مشترکان با مشکل مواجه خواهند شد و در صورت محاسبه و پرداخت بدهی مشترکان به صورت منظم، زنجیره تامین و توزیع تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت و مشترکان در مدیریت مصرف انرژی اهتمام بیشتری خواهند داشت. .

قزلباش با اشاره به برگزاری مانور سراسری دریافت معوقات از مشترکان، یادآور شد: در این مانور واحدهای توزیع برق استان با حفظ حرمت مشترکان و جلوگیری از ایجاد هرگونه تنش با تماس و ارسال پیامک و برخی موارد شخصی، با هدف دریافت مطالبات اقدام کردند. . . .

وی بیان کرد: خوشبختانه درصد بسیار بالایی از مشترکان برق استان زنجان حقوق خوبی دارند و قبوض برق خود را به صورت روزانه پرداخت می کنند و امیدواریم با تشویق مشترکان به پرداخت قبوض برق، جشنواره ها را جشن بگیریم.

این مقام مسئول در خصوص افزایش قیمت برق خاطرنشان کرد: هزینه برق مشترکانی که از الگوی مصرف پیروی می کنند نه تنها افزایش نمی یابد بلکه مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف خود را کاهش دهند پاداش دریافت می کنند. . کسانی که از الگوی مصرف انرژی پیروی نکنند با افزایش تدریجی قیمت مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.