دستور رئیس جمهور برای پاسخگویی سریع به درخواست معترضان مبنی بر عدم دریافت یارانه

دستور رئیس جمهور برای پاسخگویی سریع به درخواست معترضان مبنی بر عدم دریافت یارانه

رئیس جمهور پس از شنیدن آخرین گزارش ها از تطبیق طرح ملی مردمی سازی و یارانه های عادلانه، از مقامات ذیصلاح خواست تا در اسرع وقت و به صورت منصفانه و منظم به درخواست معترضان مبنی بر عدم دریافت یارانه پاسخ دهند.

به گزارش ایسنا، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی تا امروز جمعه تا ظهر در جلسه ستاد تنظیم بازار که با حضور معاون نخست وزیر، وزرا و مسئولان دستگاه های ذیربط پس از استماع برگزار شد. این گزارش ها را وی طرح ملی را قابل تقدیر توصیف کرد و از حمایت آنان از نظام و بی توجهی به مطالبات مخالفان و دشمنان انقلاب قدردانی کرد.

رئیس‌جمهور رسیدگی صحیح و منضبط به درخواست‌های غیریارانه معترضان را از مهمترین وظایف دستگاه‌های مسئول خواند و به مراجع ذی‌صلاح دستور داد تا در اسرع وقت مشمولان واقعی یارانه را شناسایی و نسبت به جبران خسارت اقدام کنند. ei.A fi depo.
رئیسی بر لزوم وجود شاخص های عادلانه در تعیین دهک های دریافت یا عدم دریافت یارانه تاکید کرد و گفت: تمام ماموریت و هدف از اجرای طرح همگانی سازی و توزیع صحیح یارانه ها برقراری عدالت اقتصادی در کشور بوده است. وزارت تعاون، کار و تعاون اجتماعی باید با سایر دستگاه‌های ذیربط با شاخص‌های دقیق حقوق افراد را تعیین کند و مراقب باشد که حقوق کسی تضییع نشود.
رئیس‌جمهور با اشاره به حجم کافی موجودی کالاهای اساسی در کشور، دستگاه‌های مسئول را موظف کرد برای مدیریت بهینه توزیع کالاها در اقصی نقاط کشور اقدامات لازم را انجام دهند تا از افزایش قیمت‌ها بیش از قیمت مصوب جلوگیری شود.
آیت الله رئیسی تاکید کرد: وزرای دولت و همچنین رسانه ها باید ابعاد مختلف اجرای این طرح را برای مردم تشریح کنند که این امر موجب عدالت در توزیع یارانه ها و رفع و ریشه کنی فقر مطلق در کشور می شود. . .
رئیس جمهور از وزیر جهادکشاورزی خواست با نظارت دقیق بر بازار نسبت به رفع برخی از مسائل در زمینه کمبودها و نیازهای توزیع مایحتاج اولیه مردم به ویژه چهار ماده اساسی نفت اقدام لازم را انجام دهد. ، لبنیات، مرغ و تخم مرغ.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.