دستگیری عاملان قتل مادر و پسر کنگاوری


ایسنا/ کرمانشاه رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه از دستگیری عامل قتل یک مادر و پسرش در شهرستان کنگاور خبر داد و گفت: عامل اصلی این جنایت یکی دیگر از فرزندان خانواده بود که با کمک برادرزاده خود دست به این اقدام زدند.

سرهنگ “پرویز نظری” گفت: پس از کشف جسد زن سالخورده و مردی میانسال، اوایل اسفندماه سال گذشته در حاشیه شهر کنگاور، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه دریافتند جسد مادر و کودک کشف شد که ابتدا با بیهوشی مسموم شده و سپس خفه شده و سپس با آلات برنده ضربه خوردند.

نظری افزود: تحقیقات پلیسی نشان می دهد که قاتل یا قاتلان در جای دیگری مرتکب جنایت شده و سپس اجساد خود را برای جلوگیری از ناپدید شدن به خارج از شهر منتقل کرده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: کارآگاهان در ادامه تحقیقات و بازجویی های خود به یکی دیگر از اعضای خانواده مقتول مشکوک شدند. در بازجویی‌ها علی‌رغم تکذیب‌های اولیه، این فرد در نهایت بر اساس شواهد موجود به قتل مادر و برادرش اعتراف کرد.» .

وی افزود: این فرد در ادامه بازجویی ها اظهار داشت که به دلیل اختلافات مالی مادر و برادرش را با کمک برادرزاده اش کشته است.

نظری در پایان با اشاره به اینکه یکی دیگر از عوامل قتل مادر و فرزند کنگاوری نیز دستگیر شده است، خاطرنشان کرد: افراد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.