رد نقایص قومیتی و مذهبی در کشتن دو دانش آموز گنبدی / به احتمال زیاد انگیزه شخصی


ایسنا/ گلستان معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به تحقیقات همه جانبه پلیسی و اطلاعاتی در خصوص کشته شدن دو شهروند گنبدی گفت: تمامی اتهامات قومیتی و مذهبی در این پرونده رد شده است.

مهدی دهرویه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به کشته شدن همزمان دو نفر شنبه شب در منطقه چای بویین گنبدکاووس، اظهار کرد: توسط یک نفر. «این جنایت توسط مقامات مسئول تایید شد.

وی با بیان اینکه تمامی دستگاه های انتظامی و اطلاعاتی با تلاش جدی و با نگاه فنی و دقیق در حال بررسی قتل این دو دانش آموز اهل سنت هستند، افزود: تحت بازداشت و بازجویی از سوی مراجع ذی صلاح است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه دشمنان در چنین مواقعی همواره به دنبال تفرقه و اختلاف بین عزیزان ما هستند، گفت: بی شک مردم گنبدکاووس به شرارت معاندین و سودجویان واقف هستند. آنها این اتهامات را رد کردند.

دهرویه محتمل ترین گزینه در قتل این دو دانش آموز گنبدی را دلایل شخصی دانست و ادامه داد: بعد از ظهر امروز پس از انجام اقدامات لازم از جمله پزشکی قانونی، اجساد برای تدفین در اختیار خانواده هایشان قرار گرفت تا تدفین توسط آنها انجام شود. .

وی با بیان اینکه تمام تلاش ها برای مشخص شدن انگیزه دقیق قاتلان در حال انجام است، افزود: پس از اعلام نهایی از سوی مسئولان و کارشناسان مسئول، موضوع به اطلاع عزیزان و مطبوعات خواهد رسید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه شورای تامین این شهرستان با اعلام این موضوع گفت: در این جلسه بر برخورد جدی و قاطع با قاتل این پرونده تاکید شد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.