رزمندگان سپاه مرکز اطلاعات رژیم صهیونیستی را منهدم کردند


رئیس کل دادگستری نیروهای مسلح گفت: رزمندگان سپاه با حمله دقیق مرکز جاسوسی رژیم صهیونیستی را منهدم کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، همزمان با 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا، پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام در سازمان قضایی نیروهای مسلح تشییع شد.

در این مراسم که با حضور الفت معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری و جمعی از رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدای دادگستری رئیس کل دادگستری کل قوا برگزار شد، عدالت را مایه مباهات دانست. بیش از 300 شهید در راه هستند وی با ارائه انقلاب گفت: آیت الله قدوسی در راه اسلام، انقلابی گری و عدالت خواهی به شهادت رسید و این افتخار عدالت است که سید شهدای هفتم تیر شهید آیت الله دکتر بهشتی بود. رئیس قوه قضائیه

حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان افزود: سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز از این افتخار بی بهره نبوده و 20 شهید تقدیم انقلاب کرده و دارای 52 جانباز و یک آزاده و 253 شهید و 33 فرزند شهید است.

وی با بیان اینکه مسئولیت ما برای پاسداری از انقلاب در برابر خون شهدا بسیار سنگین است، گفت: از مسیر و هدف آنها منحرف شویم. تا نه.

وی خاطرنشان کرد: همه شهدا در وصیت نامه خود بر حمایت از ولی فقیه تاکید داشتند، زیرا به گفته شهید سلیمانی، ولی فقیه ستون خیمه اسلام است و اگر رکن خیمه بیفتد، کل نظام اسلامی است. جمهوری آسیب خواهد دید.

پورخاقان در ادامه با بیان اینکه شهدا واسطه ما در روز قیامت هستند و در ذیل پروردگار یارزقون هستند، گفت: “

وی با اشاره به شهید گمنامی که امروز در این مجموعه تشییع شد، گفت: مایه سربلندی جامعه اسلامی ما در لبیک به ندای رهبر و امام آن است. خون پاکش را تقدیم اسلام و انقلاب کرد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه شهید سلیمانی نسبت به سردار سلیمانی برای دشمنان خطر کمتری دارد، خاطرنشان کرد: چند برابر می شود و امروز دشمن نامیده می شود.» ترس شهید سلیمانی از حضور سردار سلیمانی بسیار بیشتر است.

رئیس کل نیروهای مسلح تاکید کرد: شهید در تاریکی دنیا می درخشد و چون در پیشگاه خداست زنده است حتی اگر ندای آزادی و آزادگی امام حسین(ع) خاموش شود. به مرور زمان صدای شهدا خاموش خواهد شد.

در ابتدای این مراسم سید محمود حسینی اصل مدیر امور ایثارگران معاونت منابع انسانی و فرهنگی دادگستری گفت: تبلیغ و فرهنگ ایثار و شهادت نهادینه شده و این موضوع در حال پیگیری است. با تلاش تمام قوه قضائیه

وی گفت: امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا یکی از جلوه های بارز توسعه این فرهنگ باشکوه است که بازگوی نقش راهبردی فرهنگ ایثار و شهادت و آثار آن بر اقتدار ملی و صیانت از انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی». زمین تشکیل شده یکی از وظایف اصلی فعالان و وزرا در عرصه ایثار و شهادت است.

در پایان این مراسم پیکر پاک شهید گمنام 18 ساله که در عملیات بدر در ببر شرق به شهادت رسیده بود تشییع شد.

رئیس کل دادگستری نیروهای مسلح با اشاره به حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و شهادت دو تن از مدافعان قرارگاه رشید سپاه پاسداران گفت: وی به صهیونیست ها اعلام کرد که انتقام سختی خواهیم گرفت و صبح امروز شنیدم. که رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یک حمله موشکی نقطه به نقطه مرکز اطلاعات مخفی اسرائیل در اربیل را منهدم کردند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکای طبیعت، بازوهای قوی منابع طبیعی برای حفاظت

ایسنا/ مازندران فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر بیان کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.