رفع موانع قانونی جمع آوری معتادان بالای 65 سال و زیر 18 سال


معاون استاندار تهران با اعلام رفع موانع قانونی برای جمع آوری معتادان بالای 65 سال و زیر 18 سال گفت: با اضافه شدن 3 هزار نفر برای جمع آوری معتادان متجاهر در 2 ماه آینده در استان تهران ظرفیت کل معتادان به مواد مخدر به ازای هر 17000 نفر

به گزارش ایسنا، جوهری در پایان جلسه قرارگاه اجتماعی تهران در جمع خبرنگاران گفت: اولویت بندی مسائل اجتماعی.» ساخته شده است.

وی افزود: مشکل کودکان کار و معتادان متجاهر یکی از مواردی بوده است که اقدامات خوبی از سوی دستگاه های مختلف در استان تهران انجام شده است. البته موانع قانونی نیز بر سر راه این اقدامات وجود داشت که رفع شد، از جمله: آوری به معتادان بالای 65 سال و معتادان زیر 18 سال اشاره کرد.

معاون استاندار تهران در ادامه سخنان خود درباره افزایش ظرفیت جمع آوری معتادان متجاهر در استان تهران گفت: ظرف دو ماه آینده ظرفیت 3 هزار نفری و 4 هزار نفری در استان تهران ایجاد می شود. آنها قبلاً به ظرفیت جمع آوری معتادان متجاهر اضافه شده اند.» به این ترتیب ظرف دو ماه آینده ظرفیت جمع آوری معتادان متجاهر در استان تهران به حدود 17 هزار نفر خواهد رسید.

وی ادامه داد: در حوزه کودکان کار ورود بسیار موثری داشتیم در قالبی که در جلسه امروز دبیرخانه مسئولیت اجتماعی مقرر شد ظرفیت گروه های مردمی، اصناف، کارخانجات و گروه های جهادی در حوزه تشکیل شود. مسئولیت اجتماعی و اقدامات موثر در حوزه کودکان کار. آن را بگیریم.

جوهری خاطرنشان کرد: در حال حاضر ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر در استان تهران 14 هزار نفر یعنی حدود 10 هزار نفر شش ماه پیش است. در این شش ماه 4000 نفر افزایش یافته و در دو ماه آینده 3000 نفر دیگر در مجموع به 17000 نفر افزایش می یابد. امیدواریم با همدلی و هم افزایی که بین دستگاه های مرتبط ایجاد شده است در آینده نزدیک به ظرفیت 25 هزار نفری پیش بینی شده برسیم.

وی در خصوص موضوع اتباع بیگانه در حوزه کودکان کار گفت: تصمیمات بسیار خوبی گرفته شده است اما در حوزه اعتیاد ملی در حال جمع آوری است که تا یک ماه سم زدایی می شود و بعد مسئولیت شکننده آنهاست. با اداره کل تجارت “آنها شهروند خواهند بود.

معاون استاندار تهران ادامه داد: وظیفه بچه ها خوب کار کردن است اما 16 دستگاه دیگر در این حوزه با بهزیستی همکاری می کنند و وظایف و وظایفی دارند که در جلسات اردوی اجتماعی مطرح شد. استخدام، آموزش و نگهداری ادارات برای انجام وظایف خود به خوبی. بی شک برای حل مشکل کودکان کار و خیابان های تهران باید در این حوزه اقدام جهادی صورت گیرد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش اصفهان آهن

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش – اصفهان آهن برش لیزر آهن, برش لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.