ستاره شهرداری گرگان به شیمیدر چه گفت؟


مهاجم گرگان گفت: در آخرین دقیقه کوارتر چهارم تمرکزمان را از دست دادیم اما در ادامه بازی را کنترل کردیم.

به گزارش ایسنا، سجاد موافق، مهاجم تیم بسکتبال شهرداری گرگان که مقابل شیمیدر عملکرد درخشانی داشت و بیست و چهارمین بازیکن برتر زمین شد، درباره غیبتش در بازی اول گفت: نظر کارکنان عملکرد فنی قابل احترام است. و به نظر من بازیکن باید بهترین عملکرد را داشته باشد. خدا را شکر امروز به تیم کمک کردم و بازی را بردم.

وی درباره بازگشت شیمیدر به بازی در کوارتر آخر و تمدید این دیدار تا وقت اضافه نیز گفت: تیم شیمیدر یکی از بهترین های ایران است که کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. بازیکن خارجی آنها یکی از بهترین بازیکنان خارجی است که به ایران آمده است. متاسفانه در آخرین دقیقه کوارتر چهارم تمرکزمان از دست رفت و بازی به وقت اضافه کشیده شد.

پذیرفته شد: غیبت محمد جمشیدی در وقت اضافه به دلیل پنج خطا کار را کمی برای ما سخت کرد اما خوشبختانه توانستیم بازی را کنترل کنیم و دومین پیروزی را کسب کنیم.

وی درباره رابطه خوبش با مهران حاتمی نیز توضیح داد: آقای حاتمی به گردن من حق پدری دارد و من واقعا دستشان را می بوسم. بازی سوم قطعا بازی سختی است اما برای پیروزی به میدان می رویم.

ستاره گرگانی در دومین بازی مرحله نیمه نهایی مقابل شیمیدر درباره وضعیت بدنی بازیکنان گرگانی نیز گفت: می دانید که تیم ما یک ماه زودتر از همه تیم ها تمرینات خود را آغاز کرد و از نظر بدنی بسیار خوب هستیم. انشاالله با یک بازگشت خوب برای بازی سوم آماده می شویم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکای طبیعت، بازوهای قوی منابع طبیعی برای حفاظت

ایسنا/ مازندران فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر بیان کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.