سولدو از بازیکنان مناسب استفاده نمی کند / به اولتیماتوم های باشگاه اهمیت نمی دهد


کاپیتان سابق تراکتورسازی معتقد است سولدو نتوانسته از نفراتی که در این تیم دارد به درستی استفاده کند.

به گزارش ایسنا، تراکتورسازی در اولین بازی خود پس از نیم فصل دوم به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و مغلوب این تیم شد و با 14 امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت. تراکتورسازی با این باخت هم دو امتیاز از هوادار لیگ دوازدهم و هم از منطقه سقوط فاصله دارد تا این روزها شرایط بدی را تجربه کند.

مرتضی اسدی، پیشکسوت باشگاه تراکتورسازی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط فعلی این باشگاه گفت: تعمیر چیزی که از اساس شکسته است سخت است. مشکل تراکتورسازی مشکل مدیریتی است و اینکه بازیکنان باکیفیتی را از دست داده و نتوانسته بازیکنان کافی جذب کند. در نیم فصل مهدی کیانی به تراکتور آمد که بازیکنی توانمند و کاپیتان تراکتورسازی بود. با این کار می خواستند این فضا را پر کنند. مهدی کیانی می تواند به تیم کمک کند اما متاسفانه تراکتور کمبود نفر دارد.

وی درباره عملکرد سولدو سرمربی تراکتورسازی گفت: سرمربی تراکتورسازی نمی تواند از نفراتی که در اختیار دارد به درستی استفاده کند و شاهد سبقت گرفتن از تراکتور هستیم. فکر می کنم باشگاه راه را اشتباه می رود. این راه تمام نمی شود. مدیران باشگاه فقط دعا می کنند تا این فصل تمام شود.

پیشکسوت تراکتورسازی درباره اولتیماتوم سولدو و تاثیری که می تواند در روند تیم داشته باشد، توضیح داد: سولدو مربی ایرانی نیست که اولتیماتوم را قبول کند و تلاش کند. او یک مربی ایرانی است که وقتی احساس خطر می کند آب و آتش می اندازد. سولدو یک مربی خارجی و به قول خودش حرفه ای است. حضور او در تراکتور نیز بخشی از کارنامه او محسوب می شود. سولدو حرفه ای به آن فکر می کند و فکر نمی کنم تاثیری داشته باشد.

اسدی در ادامه با اشاره به بازی هفته هجدهم با لیدر استقلال خاطرنشان کرد: سولدو تقریبا نیم فصل داشت اما متاسفانه نتایج خوبی نگرفت. اگر نفر بعدی می خواهد بیاید باید وقت داشته باشد. بازی بعدی با استقلال است. استقلال قهرمان نیم فصل بود و دیروز با اینکه خوب نبود اما قهرمان شد چون استقلالی است. ما هم تراکتوری هستیم و به قول معروف پیرمرد هم شیر است اما اگر بازیکنان ما بتوانند مثل اسم تراکتور ظاهر شوند و روز خوبی داشته باشند.

وی افزود: شرایط تراکتورسازی امسال خوب نیست. البته ما همچنان از سینه تراکتورسازی خود دفاع می کنیم و از تراکتور حمایت می کنیم. نتایج تراکتورسازی به مذاق هواداران خوش نیامد که به دلیل کمبود بازیکن، اشتباهات وحشتناک رانندگی سال های گذشته و مشکلات دیگری بود که نمی خواهم به آنها اشاره کنم.

کاپیتان تراکتورسازی در سال های اخیر درباره انتقال این باشگاه گفته است: «مسئولان باید به دنبال اتفاقی باشند اگر این اتفاق بیفتد. تنها کسانی که این وسط شکست خوردند تراکتور و هوادارانش هستند. متاسفانه در تبریز شاهد بی ثباتی در فوتبال هستیم. گفت و گوی صورت گرفته باید به دقت دنبال شود. این ماموریت باید انجام شود. خدا را شکر همه در این امر دخیل بودند اعم از شهردار، فرماندار، فرماندار و معاون. نتایج تراکتورسازی در سه فصل اخیر خوب نبوده در حالی که قبلا تراکتور شرایط بهتری داشت.

اسدی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان تراکتورسازی باید برای نام بزرگ تراکتور بمیرند. او باید بداند پیراهن تراکتور مقدس است و کی قرار است با تمام وجود بازی کند. انشاالله نام تراکتور مثل قبل در بالای جدول دیده می شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.