شهریه های غیرمجاز باید به سرعت محاسبه شود / استفاده از پساب باید جدی گرفته شود


ایسنا/ فارس استاندار فارس با بیان اینکه باغ شهریه های غیرمجاز به سرعت سرشماری می شود، گفت: دولت ها باید مراقب باشند نه تنها شهریه های غیرقانونی به این باغ اضافه نکنند، بلکه آن را کاهش دهند.

محمدهادی ایمانیه شامگاه شنبه 11 اردیبهشت ماه در هیات مدیره استان فارس با اشاره به فعالیت های نوروزی در استان فارس گفت: با وجود افزایش 82 درصدی ترافیک در نوروز، آمار فوتی ها 13 درصد کاهش داشته است. .

وی با بیان اینکه توزیع مواد غذایی در ایام نوروز با دقت انجام شد، گفت: به زودی 100 فروشگاه مواد غذایی برای عرضه کالا با قیمت ارزان مجدد فعال خواهند شد.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه امسال سال شرکت های دانش بنیان، شرکت های دانش بنیان و فعالیت های دانش بنیان است، افزود.

ایمانیه با بیان اینکه موظفیم محراب سوم اهل بیت را محور کار خود بدانیم، گفت: باید از برکات وجود ائمه برای دنیا و آخرت استفاده کنیم.

استاندار فارس خطاب به استانداران گفت: سیستم ارزیابی استان تغییر کرده و عواملی از جمله کاهش تصادفات و تلفات جانی، دقت در اجرای طرح کاداستر، کاهش تکدی گری و اعتیاد به مواد مخدر به عوامل دیگر اضافه شده است.

وی گفت: انتظار می رود استانداران به گونه ای عمل کنند که 20 درصد به مشارکت مردم در انتخابات آتی مجلس بیفزایند زیرا مهمترین وظیفه ما این است که مردم را به نظام خوشبین کنیم. و اگر مردم بدبین باشند، این بدترین نوع مدیریت است.

ایمانیه با بیان اینکه پیش بینی می شود از ظرفیت های خالی استان مانند شهرهای صنعتی برای دستیابی به رشد 8 درصدی استفاده شود، گفت: ارتباط صنعت، معدن و گردشگری و علم مهمترین ارزیابی برای عملکرد دستگاه خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید دوره بازآموزی حقوق ادارات برگزار شود و دفاع از قانون باشد، افزود: گلخانه سازی و فعال سازی نواحی صنعتی در شهرها باید افزایش چشمگیری داشته باشد و سطح دانش بنیان افزایش یابد. با ملاحظه باشید

ایمانیه افزود: قرارگاه حفاظت از جمعیت در استان و کمپ اتباع غیرایرانی نیز فعال شده است.

استاندار فارس با بیان اینکه استانداران نسبت به احداث فاضلاب و استفاده از پساب جدی اقدام کنند، گفت: افزایش مدیریت حوضه رودخانه، اصلاح الگوی کشت و …. باید مورد توجه استانداران قرار گیرند و با سازمان ها در ارتباط باشند.

ایمانیه گفت: مدیر کل اگر در حوزه کاری خود شغل و تولید بیشتری ایجاد کرده باشد موفق تر است.
اما من با حذف اتوبوس موافق نیستم و دولت هم با آن موافق نیست، اما اگر تغییر کرد سریعتر عمل کنید و بدون توجه به فشارها تصمیم بگیرید و کار خود را انجام دهید.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکای طبیعت، بازوهای قوی منابع طبیعی برای حفاظت

ایسنا/ مازندران فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر بیان کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.