شکستن انحصار بازار میوه و تره بار بیرجند مهمترین اولویت شهرداری


ایسنا/ خراسان جنوبی شهردار بیرجند گفت: شکستن انحصار میدان میوه و تره بار و عرضه آن با 30 درصد زیر قیمت بازار در برنامه کاری شهرداری است.

مهدی بست امروز یکشنبه 8 اسفندماه در نشست علنی با اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهری در مسجد محمد رسول الله (ص) خیابان غفاری با اشاره به گرانی میوه و بیرجند افزود: : پاسخگویی به خواسته های شهروندان را ضروری می داند و امیدوار است شهروندان در طراحی و اجرای برنامه ها از مدیران شهری حمایت و یاری کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از معاونت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، وی مساجد را مهمترین بستر برای تقویت تعامل شهروندان با مدیران دانست و گفت: حضور در محلات و مساجد و ارتباط مستقیم با مردم یکی از مواردی است که برنامه های اصلی است و معتقدیم باید با برنامه ریزی دقیق به حرف مردم گوش داد و رضایت آنها را در عرصه های مختلف خدمات رسانی و توسعه جلب کرد.

شهردار بیرجند گفت: دفاتر خدمات رسانی در مسجد راه اندازی کرده ایم و جلسات مردمی در مسجد برای بررسی مشکلات موجود در شهر و تسریع در رفع مشکلات در دستور کار است.

وی افزود: با توجه به اینکه تاکید بر اجرای قانون از سوی مدیریت شهری است و با تخلفی مواجه نیستیم، کمیسیون ماده 100 را به عنوان منبع درآمد قطعی نمی بینیم.

بهترین ها از 100 هزار متر مربع آسفالت سطح شهر، روکش آسفالت خیابان غفاری و دریافت 414 تن قیر رایگان در دوره شهرداری بیرجند و قول مساعد برای به حداقل رساندن تخلفات در سطح شهر شد.

علیرضا محمودی راد رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند در دیدار با مسجد محمد رسول الله (ص) خیابان جرجانی گفت: مساجد بهترین بستر و فرصت برای شناسایی نیازها و رفع مشکلات از محله است. دستیابی به این اهداف مستلزم مشارکت شهروندان در اجرا و نظارت بر نحوه ارائه خدمات و نیز شناسایی فرصت ها و نیازهای محلات است.

وی رضایت شهروندان را مهمترین موفقیت و ارزشمندترین سرمایه عنوان کرد و افزود: مورد توجه قرار گیرد. “

رئیس شورای محلی بیرجند بر حضور عادلانه و عادلانه در مساجد این شهر تاکید کرد و گفت: پیش از این جلسه مسائل و درخواست های شهروندان در یکی از مساجد شمال بیرجند مورد بحث و بررسی قرار گرفت. امیدواریم در حدود قانون، بودجه و اعتبارات بتوانیم نیازهای شهر و شهروندان را شناسایی و در جهت تامین آنها اقدامات لازم را انجام دهیم.

محمود راد با اشاره به اهمیت مشارکت مردمی در پیشبرد مسائل شهری افزود: اگر فعالیت ها و اقدامات شهری با نیازسنجی و مشارکت مردمی انجام شود، قطعا کاربردی و رضایت بخش تر خواهد بود.

وی هدف از ارتباط نزدیک و حضوری با شهروندان را جلب رضایت آنان عنوان کرد و این دیدارها را در فضای صمیمانه و معنوی مساجد فرصتی برای مطالعه و رفع مشکلات محلات دانست.

شهردار بیرجند به همراه اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهری با حضور در مسجد محمد رسول الله (ص) خیابان غفاری به مسائل و مشکلات شهروندان رسیدگی کردند و مطالبات اهالی مطرح شد. توسط هیئت مسجد

اجرای فضای سبز گلها، تعیین کاربری 2 زمین واقع در خیابان جابربن حیان، روکش خیابان جابربن حیان، بازسازی میدان جنب مسجد و بهسازی سروها انجام شد. در میان عناصر در این جلسه درخواست شد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.