صنایع تبدیلی مبل منبت ملایر و صنایع تکمیلی در ملایر ایجاد شود


ایسنا/ همدان فرماندار ویژه ملایر با تاکید بر لزوم ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در صنعت مبل منبت در این شهرستان گفت: باید بتوانیم کارخانه تولید فوم، چسب و … ایجاد کنیم.

سلمان اسماعیلی روز پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه در نشست ستاد جهانی ترویج مبل منبت با قدردانی از تمامی افرادی که در توسعه این صنعت زحمات زیادی کشیدند، گفت: با توجه به پتانسیل بالای این حوزه در شهر، ما در آغاز هستیم ما راه هستیم.

وی با اشاره به اهمیت دستیابی به یک راه حل کلی در زمینه تضمین و کنترل کیفیت گفت: در حوزه فروش مبلمان باید از ظرفیت و قدرت شرکت ها در حوزه بازاریابی و برندسازی چه در داخل و چه در سطح بین المللی استفاده کرد. .

اسماعیلی افزود: باید بتوانیم به سمت صنایع تبدیلی و تکمیلی این صنعت حرکت کنیم و کارخانه تولید فوم چسب و … ایجاد کنیم. در شهر.

فرماندار ویژه ملایر با تاکید بر تفکر جهانی و تعریف افق بیست ساله برای این حوزه، ادامه داد: این دوران باید دوران طلایی باشد و در زمینه مبل منبت یک صدا از ملایر شنیده شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: خوشبختانه ظرفیت هنری مبل شهرستان بسیار بالاست و ملایر به شهر مبل معروف است.

دکتر هادی بیگی نژاد افزود: برای پیشرفت در این صنعت باید بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی و واقعیت افزوده تمرکز کرد و از پتانسیل شرکت های فروش پیشرفته و پیشتازان فروش نهایت استفاده را برد.

فرمانداری توسعه و برنامه ریزی ملایر نیز گفت: با ثبت جهانی هنر منبت، سود آن به هنرمندان با کارگاه های کوچک نرسیده است.

داریوش صفاری با گلایه از تعدد تشکل ها گفت: اتاق اصناف باید نظارت جدی تری بر اجرای تعهدات فروشندگان داشته باشد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه عملکرد و تغییرات کارکنان معرفی و بررسی شد و وظایف آتی ستاد و تامین مواد اولیه و کارخانه تبدیل و تکمیلی صنعت مبل منبت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.