فردا؛ مهلت ثبت نام مشترکین مددکاری اجتماعی برای بهره مندی از معافیت تعرفه آب، برق و گاز


بر اساس اعلام سازمان بهزیستی کشور، فردا (31 خرداد) آخرین مهلت ثبت نام درخواست خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور برای بهره مندی از معافیت از تعرفه آب، برق و گاز است.

به گزارش ایسنا، بر اساس بند «ک» تبصره 15 قانون بودجه سال 1401 «وزارتخانه های نفت و نیرو موظفند تعرفه آب، برق و گاز مشترکان خانوارهای کشور را به گونه ای تغییر دهند که تعرفه کاهش یابد. – مشترکین مصرف کننده خانوارهای محروم تحت پوشش کمیته امداد و رفاه هستند. روی “صفر” تنظیم شده است »

لذا خانواده های تحت پوشش باید حداکثر تا پایان خردادماه با مراجعه به باجه مجازی سازمان مددکاری اجتماعی به نشانی https://sam.behzisti.net درخواست خود را ارسال کنند.

بر اساس راهنمای سامانه کنتور مجازی سازمان مددکاری اجتماعی، برای ثبت نام و احراز هویت در سامانه که از طریق پنجره ملی خدمات هوشمند دولت انجام می شود، مشتریان می توانند با درج موارد لازم به سامانه اطلاعات مشتریان سازمان بهزیستی منتقل شوند. جزئیات و دسترسی به پنجره ملی خدمات هوشمند دولتی. این سامانه شامل ثبت اطلاعات اقامتگاه، اطلاعات خانوار و ثبت درخواست های فردی است.

مرحله سوم ثبت درخواست است که شامل بهره مندی از کاهش قبوض آب، برق و گاز، تغییر آدرس / تمدید اجاره و تغییر بعد خانوار می باشد آدرس و سپس اقدام خانواده.

در همین راستا سامانه فروش بلیط https://ticketing.behzisti.gov.ir آماده پاسخگویی به سوالات، مشکلات و ابهامات همکاران و متقاضیان مربوطه خواهد بود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش اصفهان آهن

برشکاری مقاطع فلزی به روش هوا برش – اصفهان آهن برش لیزر آهن, برش لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.