فرمانده کل سپاه: پیوند مناطق خلیج فارس با رژیم صهیونیستی غیرقابل قبول است


سردار سرلشکر حسین سلامی در سفر به جزیره بوموسی با تاکید بر اینکه وجود رژیم منحوس صهیونیستی در همه جا عامل ناامنی است، گفت: رابطه برخی رژیم های خلیج فارس با رژیم صهیونیستی قابل قبول نیست. در سیاست سیاسی خود تجدید نظر کند. ”

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (چهارشنبه) به همراه دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه از جزیره بوموسی و یگان های مستقر در این جزیره بازدید کردند.

بررسی میزان آمادگی یگان های رزمی مستقر در جزیره بوموسی و استحکامات و تجهیزات دفاعی آن و حضور میدانی در سنگرها و دیدار با رزمندگان دریادل از برنامه های فرمانده کل سپاه برای بازدید بود. جزیره.

سرلشکر سلامی در این بازدید از وضعیت مطلوب آمادگی یگان ها و نیروهای مستقر در جزایر راهبردی نازعات ابراز خرسندی کرد و از دفاع قاطع، قوی و بی پایان در برابر تهدیدات احتمالی به ویژه جزیره بوموسی اطمینان داد. اینجا تا از دیدن روحیه بالای حمایت و غیرت ملی، نشاط و رزمندگی معنوی ایشان و امید به آینده درخشان و سربلند نظام اسلامی خسته و خسته نباشید. به مرحله دوم انقلاب برویم.

وی با تشریح توانمندی ها و توان دفاعی و رزمی نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: نیروی دریایی سپاه به ویژه در سال های اخیر در زمینه پهپاد، موشکی، شناوری، جنگلداری، هوایی و زیردریایی به توانمندی ها و دستاوردهای فوق العاده ای دست یافته و توانمند است. در تمام سطوح به صورت تدافعی، در لحظه به سرعت و کارآمد واکنش نشان می دهد.

فرمانده کل سپاه با تحسین از تمرینات معنوی و معنوی نیروهای مستقر در جزایر گفت: آنچه در این بازدید مشاهده شد روحیه بسیار قوی، با نشاط، با نشاط و در سطح بسیار مطلوبی برای رزمندگان بود. آماده سازی تجهیزات در اوج است.» امیدواریم با گام‌های بلندی که نیروی دریایی سپاه برداشته است، جهش‌های فوق‌العاده‌ای در کیفیت تجهیزات، تسلیحات و ارتقاء و بهبود وضعیت فنون و تاکتیک‌های رزمی خود داشته باشد. با افزایش اندک این توان در سطح دفاعی قوی، اطمینان بخش و کامل، این راه تعالی ادامه تلاش مردم دلیر و غیور ما در عرصه دریا خواهد بود.

سرلشکر سلامی گفت: این تلاش، عزم و اراده بالا که بحمدالله با تدبیر، تدبیر و برنامه ریزی دقیق همراه است، شرایط بسیار مناسب و مساعدی را برای ما در عرصه های دریایی ایجاد کرده است.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: هر بار که از مواضع نیروی دریایی بازدید می کنیم با یک سری مظاهر جدید و افزایش قدرت و همچنین قدرت کمی و کیفی پهپاد، زیردریایی، ناو، موشک، یگان های جنگ الکترونیک مواجه می شویم. ” و دیگر اجزای نیروی دریایی سپاه را می یابیم.

سرلشکر سلامی با اشاره به وضعیت امنیتی خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و برخی تحرکات برای حضور صهیونیست ها در این منطقه گفت: آنها گفتند این موضوع تهدیدی جدی برای امنیت کشور است. منطقه و به ویژه این رژیم ها وجود رژیم منحوس صهیونیستی را در هر کجا که بلاتکلیفی باشد به صراحت اعلام می کنیم.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: حضور صهیونیست ها در این مناطق قابل تحمل نیست و این رژیم ها باید در سیاست سیاسی خود تجدید نظر کنند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.