فرکی: لیگ باکیفیتی نداریم/ هیچکس جوابگوی مشکلات جادوگری در فوتبال نیست


پیشکسوت فوتبال ایران گفت: هیچکس در قبال مسائل جادوگری در فوتبال پاسخگو نیست و این باعث ایجاد شبهه در افکار عمومی شده است.

حسین فرکی در گفت وگو با ایسنا، درباره دیدار مقابل ایران مقابل کره جنوبی اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم به جام جهانی صعود کنیم و در گذشته رکورد خوبی در شکست کره جنوبی داشتیم. البته می دانیم که در آسیا حریف سرسختی هستم و کار آسانی نداریم و این صعود به جام جهانی نباید باعث دلسردی بازیکنان می شد چرا که پیروزی در این بازی می توانست ایران را صدرنشین گروه کند. . . بازیکنان هرگز نمی توانند نسبت به موفقیت تیم ملی خود بی تفاوت باشند و آرامش خاطر نباید منجر به خودخواهی و غرور شود.

وی ادامه داد: کره تیم بسیار خوبی است و این بازی در تاریخ ثبت خواهد شد. کره ای ها در بازی رفت ما را اذیت کردند و کیفیت خوبی ارائه کردند. بچه های ما هم نشان داده اند که می توانیم در کره جنوبی خوب بازی کنیم و امیدوارم شرایطی که داریم ادامه پیدا کند و آرامش و اعتماد بیشتری در بین بازیکنان برقرار شود. بازیکنان و کادرفنی ما تجربه کافی برای شناخت این مسائل و موفقیت در این بازی مهم را دارند.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره دربی 98 و تقابل استقلال و پرسپولیس گفت: ورزش غیر قابل پیش بینی. . دو، سه هفته پیش می شد پیش بینی کرد که کدام تیم می تواند در این بازی برتر باشد اما در شرایط فعلی همه چیز برابر است. امیدوارم حساسیت از کیفیت بازی کم نکند.

وی در خصوص کیفیت لیگ بیست و یکم گفت: اگر بخواهم نظرم را بگویم باید بگویم که کیفیت لیگ چندان خوب نیست چرا که حواشی، جنجال ها و اختلافات زیادی وجود داشته است. با همه این مشکلات، کیفیت لیگ متوجه من نشد. بازی های خیلی خوبی را می توانستیم ببینیم اما در کل لیگ کیفیت نداریم.

فرکی از حواشی صحبت کرد و از تاثیر جادوگر در مسابقات لیگ برتر گفت: اگر این مشکل را ببینم یادم نمی آید چون به آبرو و وجدان کار مربوط می شود. الان نمی توانم قضاوت کنم چون ندیده ام. البته وقتی به این سوالات پاسخ داده نشود ذهن و افکار عمومی بی پاسخ می ماند. شاید این درست باشد که افراد مرتبط در مورد آن صحبت نمی کنند.

وی افزود: همه باید از خود دفاع کنند و وقتی این اتفاق نمی افتد همه قضاوت می کنند و معتقدند که چنین چیزی وجود دارد. اما واقعا این فضا در ورزش و فوتبال نمی آید، این فقط برای امروز نیست و در سال های قبل هم وجود داشت، اما به هر حال شبهه ایجاد کرده است. هیچکس در فوتبال به سوالات جادویی پاسخ نمی دهد و این شبهه عمومی را برانگیخته است. امیدوارم چنین مشکلاتی در فوتبال وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.