فعال سازی مجدد 11 واحد تولیدی با 318 پرسنل


استاندار تهران گفت: امروز 11 پروژه با اشتغال 318 نفر دوباره فعال شده است که حجم سرمایه گذاری این پروژه ها 340 میلیارد تومان است.

به گزارش ایسنا، استاندار تهران امروز (پنجشنبه) در سفر به شهر ری و شهرک صنعتی شمس آباد در مراسم افتتاح یک شرکت تولید کننده لوله های مورد استفاده در صنعت پتروشیمی حضور یافت.

منصوری در این مراسم گفت: 360 واحد تولیدی، کشاورزی و صنعتی در استان تهران احیا شد که از این تعداد 335 واحد در حوزه صنعت بود و 63 واحد نیز توسط بانک ها خریداری شد که به چرخه صنعت بازگشت.

وی ادامه داد: امروز در راستای احیای صنعت 11 طرح با اشتغال 318 نفر مجددا فعال شد که حجم سرمایه گذاری این طرح ها 340 میلیارد تومان است و اتفاقات خوبی را در استان تهران رقم می زند.

استاندار تهران تاکید کرد: 20 درصد صنعت کشور در استان تهران قرار دارد، بازار بسیار بزرگ، نیروی کار فراوان و سرمایه بخش خصوصی از قابلیت های مهمی است که اگر از آنها حمایت کنیم، تحولات خوبی در استان تهران رخ خواهد داد. .

منصوری ادامه داد: احیای واقعی صنعت در استان تهران منوط به اصلاح قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتری است که عملاً پیگیری شد و مقرر شد توافقنامه بین وزرا و معاونان رئیس جمهور در سال جاری مورد بحث و بررسی قرار گیرد. دولت.”

وی تاکید کرد: اگر این موضوع جدی گرفته شود بسیاری از مسائل حل می شود و در صورت اصلاح این قانون می توان به رشد 12 درصدی صنعت تهران در حوزه صنعت دست یافت.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.