فیلم های نوروزی 13 فروردین در تلویزیون


18 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن برای امروز پنجشنبه 13 فروردین ماه از شبکه های مختلف سیما پخش می شود.

«بحران»، «سفر به ماه»، «سلول شماره. 7 “، سفر به جنگل عمیق “، بلک کلینزمن “، ماجراهای فضانوردان در اقیانوس “، تماس 100 “، انسان آزاد “، مرز سه گانه “، زیر هلو “، چه اتفاقی افتاد گردان 7، «یک مشت پول بزرگ»، «لاشکن‌های فضا»، «غلتک‌های اقیانوس و حلقه آتش»، «آشوب و مرحله 2 فضایی:» میراث جدید، «شمشیر سرنوشت»، «پسر بزرگ من» و «چگونه میلیاردر شدم» از جمله فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و انیمیشن‌هایی است که امروزه از شبکه‌های تلویزیونی پخش می‌شود.

مشروح فیلم های تلویزیونی امروز به شرح زیر است:

یک شبکه تلویزیونی

فیلم جدید «بحران» به کارگردانی نیکلاس جارکی امروز 13 فروردین ماه ساعت 11:00 از شبکه یک سیما پخش می شود.

این فیلم با بازی Arms Hammer، Gary Oldman، Evangeline Lily، Greg Keener، Michelle Rodriguez، Luke Evans، Lily Rose Depp و Veronica Fars، درباره یکی از بزرگترین شرکت های داروسازی در آمریکا است که یک مسکن تولید می کند که به خودی خود بسیار خطرناک است. پنهان است. یکی از اساتید داروسازی دانشگاه طی آزمایشی متوجه این موضوع می شود و جلوی آن می ایستد.

شبکه سیما را بسازید

انیمیشن جدید «سفر به ماه» به کارگردانی علی صمدی احدی امروز ساعت 20 از شبکه دو سیما پخش می شود.

این انیمیشن در مورد پسر کوچکی به نام پیت است که به همراه آقای زومزمن و مردی شنی عازم سفری گیرا و جذاب به ماه می شود تا خواهرش را از دست یک مرد شیطانی نجات دهد. او تصمیم می گیرد برای نجات خواهرش سفری پرمخاطره و جالب به ماه داشته باشد…

همچنین فیلم جدید «سلول شماره 7» به کارگردانی مهمت آدا اوزتکین ساعت 17:00 از شبکه دو پخش می شود.

این فیلم با بازی آراس بولوت اینملی، نیسا سوفیا آکسونگور و زاخاری آرتور، داستان زندگی جوانی به نام مهمت را روایت می کند که ممو نام دارد. ممو مشکل روانی دارد و با دختر ۶ ساله‌اش آوا و مادربزرگ پیرش در روستایی زندگی می‌کند. یک روز ممو نزدیک صخره ای بود و سعی کرد دختر بچه ای را نجات دهد اما دختر می افتد و همه فکر می کنند ممو قاتل است و هیچکس او را باور نمی کند زیرا او از زمان مرگ کودک شاهد نبوده است.او یکی از آن دو است. . فرمانده، او زندانی شده و قصد اعدام او را دارد، اما ممو با آن مشکل روحی تنها چیزی است که فکر می کند دوری از دخترش است.

شبکه سه سیما

فیلم جدید «سفر به جنگل اعماق» به کارگردانی جاومه کویت سارا 12 فروردین ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می شود.

با بازی دواین جانسون، امیلی بلانت، جک وایتهال، ادگار رامیرز و جسی پلمونز، این فیلم در ادامه می‌آید: لیلی، دختری ماجراجو به همراه برادرش، تصمیم می‌گیرند به اعماق جنگل‌های آمازون در جستجوی گلی شفابخش از درخت افسانه‌ای برای کمک به بیماران بروند. . به همه دنیا کمک کن آنها برای سرقت این گیاه یک سر نیزه از موزه تاریخ طبیعی دزدیدند و به راه افتادند. در جنگل های آمازون، هیچ کس حاضر نیست آنها را به این درخت ببرد زیرا …

شبکه چهار سیما

فیلم جدید «کلینزمن سیاه» به کارگردانی اسپایک لی امشب ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

این فیلم با آدام درایور، جان دیوید واشنگتن و لورا هریر، درباره ران استالورث، مرد سیاهپوستی است که در دهه 1970 به عنوان کارآگاه در اداره پلیس کلرادو استخدام شد و در اولین ماموریت مخفی خود به عنوان یک دانش آموز سیاهپوست در شهر. حرکت می کند. رون گروه کوکلس کالاان متشکل از سفیدپوستان نژادپرست را تهدیدی بزرگ برای امنیت کشور می داند و با نفوذ در این گروه مانع از بمباران جنبش دانشجویان سیاه پوست می شود که…

شبکه پنج سیما

این شبکه دو فیلم سینمایی را نیز امروز آماده اکران کرد.

فیلم جدید «ماجراهای فضانوردان در اقیانوس» به کارگردانی اینا اولانیکووا ساعت 21:00 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با تفسیر موریس چایب، ماری مونگ و پائولا آندریا باروس خواهیم دید: محققانی به نام بلکا و استرلکا به کاوش در مناطق گرمسیری اقیانوس اطلس می روند که گردابی مرموز و خطرناک است که …

فیلم جدید «صدا تماس بگیرید» به کارگردانی رنسیل دسیلوا ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم مانجو باجپایی، ساکشی تنور و نینا گوپتا را می بینیم: نیکل افسر بخش تماس های اورژانس است. زنی به نام سیما با او تماس می گیرد و به او می گوید که قصد خودکشی دارد. نیکل سعی می کند سیما کار احمقانه ای انجام ندهد. پسر سیما با درو پسر نیک دوست بود و او را کشتند و حالا سیما به خانه نیکل رفته و همسرش را گروگان گرفته است، آنها را مقصر مرگ پسرش می داند اما …

کانال نمایش

این نمایش همچنین شش فیلم آماده برای امروز 11 فروردین منتشر کرده است.

فیلم سینمایی «مرد آزاد» به کارگردانی شاون لوی ساعت 1 بامداد اکران می شود.

در این فیلم با بازی جودی کومر و رایان رینولدز می بینیم: گای در یک بازی کامپیوتری زندگی می کند و شخصیت او بر اساس کد تعریف شده برای او طراحی شده و در واقع شخصیت فرعی یک بازی کامپیوتری است. در حین تغییر کد برنامه، کارهایی را انجام می دهد که برای شخصیت اصلی بازی تعریف شده است و همین امر باعث ایجاد تغییراتی در بازی شد که باعث تعجب سازنده شد.

فیلم سینمایی «مرز سه گانه» به کارگردانی جی.سی. چندور امروز ساعت 11:00 از شبکه نمایش پخش می شود.

در خلاصه این فیلم با بازی بن افلک، اسکار آیزاک و چارلی هونام آمده است: سانتیگو در پلیس مبارزه با مواد مخدر کار می کند و سال هاست که به دنبال سرکرده یک باند بزرگ مواد مخدر به نام لوریا است، اما نمی توانم او را بگیرم. . . لوریا نیرویی است که بین پلیس و حتی سیا و پلیس آمریکا قابل محاسبه است، به همین دلیل است که پلیس مبارزه با مواد مخدر نمی تواند او را دستگیر کند. یک شرکت امنیتی با میانجیگری ارتش پاراگوئه به سانتیگو پیشنهاد می کند تا یک گروه غیررسمی برای حمله به مخفیگاه لوریا تشکیل دهد، او را بکشد، پول پنهان او را تحویل دهد و در ازای آن درصدی از پول را دریافت کند.

«زیر درخت هلو» دیگر فیلم شبکه نمایش است که به کارگردانی ایرج طهماسب در یازدهمین روز از تعطیلات نوروزی پخش می شود.

در این فیلم خواهید دید: در خانواده عارف پور همه شب قبل از مرگش در خواب متوجه می شوند که او فردا ساعت پنج شب می میرد. این سنت تاکنون به خانواده عارف پور رسیده است. بزرگ خانواده عارف پور در خواب می بیند که زمان مرگ او فرا رسیده است، بنابراین از صفا، خانه دارش، می خواهد که پسرش مسعود را در جریان بگذارد.

حمید جبلی، فاطمه معتمدآریا، ایرج طهماسب و… آنها در فیلم “زیر هلو” بازی کردند.

همچنین فیلم «چه بر سر هنگ هفتم آمد» به کارگردانی رابرت لامورو امشب ساعت 19 از همین شبکه پخش می شود.

با بازی جین لیبرو، پیر ماندی و آلدو ماکایون، فیلم در ادامه می‌آید: ارتش آلمان به سمت فرانسه در حال حرکت است و فرانسوی‌ها به جای رویارویی مداوم با یکدیگر عقب‌نشینی می‌کنند. کاپیتان دومون مسئول گردان هفتم ارتش فرانسه است و به دستور مافوق خود به جنگل عقب نشینی می کند.

فیلم سینمایی «یک مشت پول کلان» به کارگردانی کولدوسارا از ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می شود.

این فیلم با بازی اما سوارز، ناتالی پوزا و هوگو سیلوا، داستان مادری فداکار به نام راکل را روایت می‌کند که برای نجات کودکش آلبا که توسط یک باند ربوده شده بود به پول زیادی نیاز دارد، بنابراین او به بانک می‌رود و داستان را تعریف می‌کند. . . برای او فرق می کند و …

فیلم جدید « رفتگران فضایی » به کارگردانی جو سونگ هی ساعت 23 اکران می شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی سونگ جونگ کی، کیم ته ری، جین سون کیو و یو هی جین آمده است: در سال 2092، تیم رفتگران فضایی به نام ویکتوریا را دنبال می کند. وقتی ربات انسان نما به نام دوروتی را پیدا می کنند که به عنوان یک سلاح کشتار جمعی شناخته می شود، وارد یک معامله تجاری خطرناک می شوند که…

شبکه کودکان

فیلم «اقیانوس کوهنوردان و حلقه آتش» به کارگردانی بلر سیمونز و جین ژو نیز آماده پخش از شبکه کودک است که امروز 13 فروردین ماه ساعت 14 پخش می شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: Octonauts برای نجات موجودات اقیانوسی از سونامی و فوران آتشفشانی در دایره آتش اقیانوس آرام، با استفاده از هوش، فناوری و روحیه همکاری و وظیفه شناسی، ربات جدیدی می سازند تا از موجودات اقیانوسی در برابر خطر قریب الوقوع محافظت کند. پس انداز می کنند اما …

شبکه امید

فیلم جدید «آشوب فضایی 2: میراثی جدید» به کارگردانی مالکوم دی لی امروز ساعت 18:00 از شبکه امید پخش می شود.

با دن چیدل، سدریک جو، لبرون جیمز، کریس دیویس، سنیکا مارتین گرین، سیر جی رایت و هارپر لی الکساندر می بینیم: پسر بسکتبالیست مشهور آمریکایی لبرون جیمز علاقه ای به حرفه پدرش ندارد و بیشتر وقت خود را صرف می کند. زمان او زمان او بازی های رایانه ای است. این چیزی است که خانواده او را نگران می کند.

شبکه افق

شبکه افق امروز ساعت 16 فیلم سینمایی «شمشیر سرنوشت» به کارگردانی یوکسی لی را پخش می کند.

این فیلم با بازی اریک هیسائو، ای یانگ و ونجی وو در مورد شمشیرزن ماهری است که به طرز وحشیانه ای جلوی چشمان پسرش کشته می شود و پسرش بزرگ می شود تا از پدرش انتقام بگیرد.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «بزرگترین پسر من» به کارگردانی افشین صادقی، پنجشنبه 13 فروردین ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

داستان این فیلم در مورد پیرمردی است که در 70 سالگی تصمیم به ازدواج می گیرد.

سیروس ابراهیم زاده، رضا بابک، مریم امیرجلالی، معصومه آقاجانی، افسانه ناصری و بهناز سلیمانی در فیلم تلویزیونی «پسر بزرگم» ایفای نقش کردند.

شبکه بهداشت و درمان (با رابط ناشنوایان)

به گزارش ایسنا، فیلم «چگونه میلیاردر شدم» به کارگردانی علی عبدالعلی زاده امروز ساعت 11 صبح با رابط ناشنوایان از شبکه بهداشت پخش می شود.

در این فیلم می بینیم: رضا که جوان بی پولی است و هفتاد میلیون تومان وام گرفته تا با سند خانه مهتاب کسب و کار راه بیندازد اما شریکش آقای سعادتی کلاهبرداری کرده و حالا مریم همسرش. رضا و خواهرش خیلی از او شاکی هستند. رضا وارد خانه ای عجیب می شود و با مردی آشنا می شود که مدعی است آدرس گنجی را می داند و رضا و عمویش را به آنجا می برد و رضا دانه هایی را که در صندوق گنج پیدا می کند می خورد و همه امکانات در اختیار اوست.

فتحعلی اویسی، مریم امیرجلالی، السا فیروز آذر، مهدی امینی خواه و یوسف صیادی در «چگونه میلیاردر شدم» بازی کردند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.