قدردانی شهرداری تهران از شورا برای برقراری ارتباط و تعامل در بررسی بودجه 1401


سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به تشکیل جلسه سه روزه شورای شهر با حضور شهردار تهران برای بررسی تبصره های بودجه سال آینده، بر رضایت شهرداری از روند تصویب بودجه تاکید کرد و از اعضای شورا برای ایجاد گفت وگو و تعامل تشکر کرد. هنگام بررسی این بودجه

عبدالمطهر محمدخانی در گفت وگو با ایسنا، وی در خصوص تصویب تبصره های بودجه سال آینده شهر تهران گفت: بحمدالله دقایقی پیش پرونده بررسی بودجه 1401 تهران با سقف 50 هزار و 300 میلیارد در صحن شورا بسته شد. تومان.”

وی با بیان اینکه اولین و مهمترین نکته این بود که جلسه بررسی منابع، هزینه ها و اظهارنظرها یک جلسه طولانی و سه نوبتی بوده و به گفته برخی از اعضا از این جهت بی سابقه بوده که در سه نوبت کامل در صحن انستیتو. شهردار تهران با بررسی و تایید نظرات عنوان کرد: : 00: به طول انجامید. 45 دقیقه.

وی ادامه داد: مهمترین و چالش برانگیزترین موضوعی که در بودجه سال آینده شهر تهران مطرح شده و بحث های مختلفی در این خصوص صورت گرفته، موضوع خزانه واحد بود که به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تهران رسید. اعتماد به مدیریت شهر نتیجه گیری از بحث بودجه.

وی افزود: در مجموع و با توجه به فضای عمومی صحن شورا یکی از بهترین روزهای شورا و تهران شکل گرفته است. جا دارد از آقایان چمران، سروری و هیئت مدیره تشکر کنیم. هیئت مدیره برای مدیریت عالی که در جلسه ایجاد کردند. مهمترین اتفاقی که افتاد این بود که علیرغم دقت و جدیت اعضای شورا در بررسی هر نظر، با تفاهم صورت گرفته و بحث های خوبی که صورت گرفت، هم پیشنهادات شهرداری تهران و هم شورای شهر تهران، همه در شکل توافق حداکثری در دادگاه شورای مورد رأی.

وی ادامه داد: در واقع هر یک از نظرات به صورت اجمالی رای گیری شد. بحمدالله در جلسه اعتماد به شهردار تهران بسیار بالا بود و اصلاحات پیشنهادی شورا همگی مورد قبول شهرداری قرار گرفت و شهرداری نیز از این اصلاحیه بهره مند شد.» سلام.

وی با اشاره به کار تخصصی کمیسیون های تخصصی شورای محلی شهر تهران در بررسی بودجه سال آینده شهرداری تهران، گفت: یک ماه که نتیجه بسیار خوبی به دست آورد.

وی با بیان اینکه این هم افزایی و ارتباط مشترک شورای شهر و شهرداری تهران در بخش های مختلف بودجه حاصل بررسی تخصصی کمیته بودجه شورا بود که موفق به توافق شد گفت: دو محور اصلی 1401 شهرداری. . بودجه تهران یکی از موضوعات محوری عدالت و شفافیت است که در یکی از آن موضوع خزانه واحد شفافیت آن را نشان می دهد و البته بسیاری از موارد دیگر در تبصره های بودجه ذکر شده است.

وی تاکید کرد: موضوع کاهش شکاف مناطق بالا و پایین شهر در تخصیص بودجه عمرانی و توجه به مناطق جنوبی یکی از موضوعات محوری است که می تواند تا حدودی بحث عدالت را بهبود بخشد. اهمیت. دوری از سایر مناطق و به دنبال آن پروژه های عمرانی و سپس خدمات شهری همراه خواهد بود.

وی در خصوص رضایت تهران از روند تصویب تبصره‌های بودجه سال آینده تهران، گفت: در برخی تبصره‌ها و حتی سقف‌ها. این بودجه در مقایسه با بودجه پیشنهادی شهرداری تهران که 56 هزار میلیارد تومان بود، حدود 6 هزار میلیارد تومان کاهش داشت اما در مجموع شهر تهران به دلیل تعامل زیاد اعضای شورا و دقت نظری که داشتند. در بخش‌های مختلف ارتباط برقرار شد و این ابلاغیه که صحبت از کلان سیاست‌های مدیریت شهری شد، تهران از بودجه عمومی راضی است.

به گفته وی، در این راستا از تلاش و مساعدت اعضای شورا در راستای عدالت و شفافیت این بودجه صمیمانه تشکر می کنیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.