قرارداد قرن، ترفند دشمن برای فراموشی قدس است


ایسنا/ گلستان رئیس مرکز ادیان و مذاهب تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه توافق قرن علاوه بر خیانت به آرمان های فلسطینی، خیانت به انسانیت است، گفت: این ترفند دشمن برای فراموشی قدس است. ”

حجت الاسلام احمد کوثری عصر امروز در میزگرد قدس درباره وحدت و مقاومت اظهار داشت: در برهه ای از تاریخ که استکبار به دنبال این بود که مسلمانان وظیفه سیاسی خود را فراموش کنند، امام راحل فرمودند: «خداوندا اسلام سیاست است» و افزود: «اسلام سیاست است». که جمعه گذشته رمضان به عنوان روز قدس تلاش کرد تا مسلمانان را به وظیفه خود آگاه کند.

وی با بیان اینکه قدس قبله اول مسلمانان، محل معراج پیامبر(ص) و دومین مسجد روی زمین پس از مسجدالحرام است، افزود: اگر نقش بی بدیل انقلاب اسلامی و آن مرحوم نبود. امام، شاید امروز اثری از فلسطین باقی نمانده باشد.»

رئیس مرکز ادیان و مذاهب تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به نقش بی بدیل شهید سلیمانی در مسئله قدس گفت: برداشت محصول.

وی توافق قرن را ترفند دشمن برای فراموشی قدس خواند و گفت: کشورهای استکباری از جمله آمریکا در کنار برخی کشورهای خائن عربی بحث درک قرن را مطرح می کنند که این خیانت به قرن است. . انسانیت علاوه بر خیانت به آرمان های فلسطینی.

کوثری با تاکید بر اینکه مسئله فلسطین فقط مسئله اسلام نیست، بلکه مسئله انسانیت و دفاع از مظلوم است، خاطرنشان کرد:

رئیس مرکز ادیان و مذاهب تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه دشمن تلاش می کند این مشکلات را فراموش کند اما به بهانه وحدت مسلمین این معضل هر روز بیشتر نمایان می شود، گفت: 9 موضوع بود. بحث شد . امروز در یک میز گرد تخصصی

وی با بیان اینکه قدس اولین مشکل مسلمانان جهان و محور وحدت و مقاومت اسلامی است، گفت: ایران برای دفاع از بیت المقدس و فلسطین، تأثیر و نقش انقلاب اسلامی در بیداری منطقه و دفاع از قدس و فلسطین است. ارتباط مشکل فلسطین و راه حل قدس با تمدن نوین اسلامی و نقش برجسته مسلمانان سردار سلیمانی با ایجاد مقاومت اسلامی و گام برداشتن در تمدن نوین اسلامی، از تبلیغات اسلامی گلستان یاد کرد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکای طبیعت، بازوهای قوی منابع طبیعی برای حفاظت

ایسنا/ مازندران فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر بیان کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.