قربانی: برزیلی ها از ابتدا خرابکاری کردند/ در باکو ترکیب اصلی مشخص شد


رئیس فدراسیون تیراندازی می گوید قصد دارند سهمیه بازی های المپیک 2024 پاریس را کسب کنند.

به گزارش ایسنا، سردار قربانی، رئیس فدراسیون تیراندازی در مراسم جشن مدال آوری های جام جهانی برزیل گفت: اگر در ورزش اخلاق و ادب را بیاموزیم خوب است. باید هنر تربیت 3000 ورزشکار مرتبط با این رشته را داشته باشیم. 8، 9 ماه است که مسابقه و سفر خارجی نداشته ام. باید مراقب باشیم که گم نشویم. این مواضع رسمی است، اما راه درست و عمل همیشه باقی است.

او گفت: «ما نمی توانستیم کاری کنیم که او را به مصر بفرستیم. نه پولی بود، نه هماهنگی، نه ویزا. چند روزی بیشتر نگذشته بود که به فدراسیون آمدم. این پیاده سازی شکست خورد. اما من دستور را در برزیل در دستور کار قرار دادم. اسلحه و مهمات اجازه رفتن به برزیل را نداشتند. برزیلی ها از ابتدا کارشکنی کردند اما با مسئولان زیادی تماس گرفتیم و توانستیم مشکلات را حل کنیم. خصومت از همه نظر وجود دارد. پلیس فدرال برزیل این کار را متوقف کرده است. بازی بعدی 26 ژوئن در باکو است. بین 30 تا 32 نفر به این مسابقات اعزام خواهند شد. در این رقابت ها ترکیب اصلی تیم اعزامی به مسابقات جهانی مصر مشخص می شود.

رئیس فدراسیون تایر ادامه داد: قهرمانان جهان مصر بعد از باکو هستند که برای ما بسیار مهم است زیرا سهمیه المپیک کسب می شود. باید به خط بروند و بر اساس خدا مقامی کسب کنند. تور کره جنوبی نیز پس از آن است. قهرمانی آسیا را هم داریم. اگرچه شرایط مالی خوبی نداشتیم، اما اهمیت کار شما را می دانیم و برای موفقیت بیشتر تلاش می کنیم. ارتش آلمان در هانوفر نیز در حال برنامه ریزی برای تجهیز سلاح و تهیه گلوله است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ادارات بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان تعطیل شد

ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار از تعطیلی شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم و تنگستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.