مبدل حرارتی پلیتی در تهران

این مبدل صفحه ای دانفوس مصرف انرژی را کاهش می دهد و دارای ویژگی پایین نگه داشتن فشار است که باعث کاهش فشار های غیرضروری روی سیستم می شود و عملکرد کلی سیستم را بهینه می کند.

قیمت مبدل حرارتی دانفوس

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس، یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت کاربرد در سیستم های انتقال حرارت به شمار می روند.

4. مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس که در چیلر ها مورد استفاده قرار می گیرد نیاز به شارژ مبرد کمتری در حدود 1/7 نسبت به انواع دیگر می باشد.

فروش مبدل حرارتی دانفوس

برخی از محیطهای کشت مورد نیاز به صورت آماده در بازار به فروش میرسد. تفاوت پلیت و پتری دیش تنها در تلفظ آنها است در غیر این صورت هیچ تفاوتی با یک دیگر ندارند.

هر کدام از پلیتهای الایزا مترادف با روش ایمنی آزمون الایزا (Enzyme-linked Immunosorbent assay) یا (ELISA) است، یک روش استاندارد برای تشخیص اینکه آیا یک ماده بیوشیمیایی هدف در خون، مایعات بدن یا مواد بیولوژیکی دیگر وجود دارد یا خیر.

کاربرد به عنوان دی سوپر هیتر و در نقش سرد کننده گاز خروجی کمپرسور و کاهش ابعاد کندانسور در دستگاه.

2. پوسته مبدل حرارتی پوسته و لوله به همراه تیوپ شیت ها وظیفه نگهدارنده لولهها و اتصال ورودی و خروجی ها را بر عهده دارد.

مبدل حرارتی دانفوس

در حالت افقی بهتر است سر لوله های ورودی و خروجی به سمت بالا و در حالت عمودی سر این لوله ها کمی شیب به سمت بالا داشته باشند.

در این مقاله با انواع پلیت ها بیش تر آشنا خواهید شد . این بدین معنا می باشد که سیستم گرمایشی مذکور از حیث مصرف سوخت بهینه بوده و از هدر رفت بیش از اندازه منابع طبیعی جلوگیری می نماید.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس

اتصالات رزوه ای یا همان threaded fittings در کلاس های 2000،3000،6000 تولید می شوند که باتوجه به شرایط سیستم و طراحی برای ساخت مبدل قابل استفاده است.

این ظروف یکی از پرکاربردترین لوازم مورد استفاده در آزمایشگاهها هستند. بعنوان مثال ضخامت 3.4 اینچ برای یک مخزن تحت فشار کافی است در حالیکه برای ماشین زره پوش میبایست، پلیت مورد نظر تا جایی که امکان دارد ضخیم باشد.

در این آزمون تغییر رنگ حاصل از واکنش سوبسترا و آنزیم، نشان دهنده وجود ماده هدف در نمونه است که در یک نتیجه مثبت دیده میشود، همچنین شدت تغییر رنگ میتواند نشان دهد که چه مقدار ماده هدف در نمونه وجود دارد.

این نوع محصولات به گونهای طراحی و تولید شدهاند که ویژگیهای خاصی از جمله : قابلیت شکل پذیری و فرم دهی، کشش بالا، استحکام و مقاومت بالا در برابر ضربه، خواص مغناطیسی خوب و قابلیت لعاب و رنگ پذیری را داشته باشد و قادر به تامین نیازهای مختلف صنایع باشد.

قیمت مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

چون با سیال در تماس اند اغلب رنگ آمیزی شده تا خورندگی سیال اثر کمتری داشته باشد. برای اطلاع از قیمت ناودانی اروپایی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

خرید مبدل های حرارتی

برای اطلاع از قیمت میلگرد با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. براي کسب اطلاعات فنی، خريد یا دریافت لیست قیمت مبدل صفحه ای دانفوس با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت پروفیل با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. شما می توانید در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، انواع مبدل های حرارتی صفحه ای و پوسته لوله ای را با بهترین قیمت، انتخاب و مورد بررسی قرار دهید.

خرید مبدل حرارتی صفحه ای

این شرکت دارای 58 مرکز عمده فروش در 46 کشور و 59 کارخانه در 18 کشور جهان می باشد. پلیتهای الایزا در هر آزمایشگاه ایمونولوژی در جهان یافت میشود.

پلیت مبدل حرارتی صفحه ای

در واقع تفاوتی بین پتری دیش و پلیت وجود ندارد و هر دو اسم نام یک محصول هستند. پتری دیشها از نظر اندازه و سایزبندی نیز انواع مختلفی دارند که افراد میتوانند متناسب با نیاز خود آن را تهیه نمایند.

مبدل حرارتی قیمت

مبدل های حرارتی همچنین در سیستم های گرمایشی استخر، سونا و جکوزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. 6- از مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس، در سیستم های هیت پمپ نیز، بعنوان کندانسور یا اواپراتور استفاده می شود.

از این مبدل ها به عنوان اواپراتور، کندانسور، اکونومایزر و دی سوپر هیتر در چیلرها و هیت پمپها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

فروشگاه مبدل حرارتی

در چیلرهایی با کندانسور آبی، استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به عنوان کندانسور باعث افزایش راندمان، کاهش فشار کارکرد و کاهش ضریب رسوب پذیری می گردد.

مبدل های حرارتی وظیفه انتقال حرارت میان سیالات را بر عهده دارند و با در کنار هم قرار دادن سیالات با اختلاف دمایی بالا می توانند بین آن ها وظیفه انتقال حرارت را انجام دهند .

مبدل حرارتی یا (Heat Exchanger) سیستمی است که تحت تاثیر اختلاف دمای ایجاد شده به واسطه یک منبع تولید کننده گرما بین دو فاز سیال، حرارت را به صورت موثر و بهینه از یک سیال با دمای بالاتر به سیال با دمای پایین تر منتقل می کند این فرایند می تواند بین دوفاز مایع-مایع، گاز-گاز و یا گاز-مایع انجام شود.

فروش مبدل حرارتی در اصفهان

همان طور که از نام مبدل حرارتی (heat exchanger) مشخص است، مبدل های حرارتی وظیفه تبادل حرارت بین دو سیال را به عهده دارند.

قیمت مبدل حرارتی استیل

از پلیت های فتوپلیمر برای تیراژ های چاپی ۲۵۰۰۰۰ نسخه استفاده می شود. بافل ها در مبدل های پوسته و لوله برای افزایش ضریب انتقال گرما در سمت پوسته و همچنین برای مستقر نگه داشتن بهتر لوله ها استفاده می گردند.

پلیت هالید نقره مشابه فیلم عکاسی با لایه ی حساس به نور پوشش داده می شوند و چون تاثیر امولسیون هالید نقره با سرعت کم انجام می شود ، برای تکثیر تصاویر و طرح های رنگی این پلیت ها لایه ای حساس بر روی آلومینیوم پوشش داده می شود .در زمان ظهور این پلیت ها مقداری نقره محلول به جای می ماند .نقره باقی مانده نیز با استفاده از تجهیزات مناسب بازیافت می شود و در نهایت باقی مانده محلول از طریق فاضلاب دفع می شود .

نوع مبدل های حرارتی پره دار عمدتا برای کاربرد های “گازـ گاز” یا ” مایع ـ گاز” استفاده می شود که به صورت وسیعی در صنایع مختلف از جمله در تبرید حتی با دمای خیلی کم مانند کندانسور و اواپراتور سیستم های تهویه مطبوع، کولر های گازی و اسپلیت، سردخانه، بازیابی انرژی، صنایع فرآیندی، تبرید و دیگر سیستم های تهویه مطبوع مانند کویل آب سرد کاربرد وسیعی دارند.

خرید مبدل حرارتی دانفوس

در اواپراتورهای سیستم های خنک کننده نیز از سیال آب، مخلوط آب با اتیلن گلیکول و مخلوط آب با پروپیلن گلیکول می توان استفاده کرد.

در تصویری که در ادامه مشاهده می فرمائید، محل قرارگیری مبدل های حرارتی به عنوان سیستم گرمایش استخر در کنار دیگر تجهیزات استخر به طور دقیق تعیین شده است.

این محصول کیفیت ظاهری مناسبتری در مقایسه با نورد گرم دارد، و ابعاد دقیقتر و زوایای صاف و منظمی دارند.

نمایندگی مبدل حرارتی دانفوس

لایه لایه ی فولاد فشرده می شود تا به ابعاد مناسب و نهایی برسد. گرید پلیتی که برای ساخت کشتی و زیردریایی مناسب است مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی، و زنگ زدگی دارد در حالیکه، فولاد با کربن پایین، که در صنعت ساختمان سازی، مورد استفاده قرار میگیرد، مقاومت کمتری در برابر خوردگی دارد؛ بنابراین این امر امکان پذیر نیست که از تمام گریدهای پلیت برای ساخت ماشین زره پوش و موشک بالستیک، استفاده شود.

محصولات تخت فولادی در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، لوازم خانگی، ساخت کشتی و ساخت و ساز کاربرد دارند. در زمان استفاده از چاپ افست ، ابتدا پلیت چاپ در آب غوطه ور شده و نقاطی که حمل کننده تصویر هستند آب را دفع می کنند و سایر نقاط تنها لایه نازکی از آب را به خود جذب می کنند .

این آزمایشات ایمنی تشخیصی در ابتدا با کوت کردن یا پوشش دادن هر چاهک پلاستیکی با آنتی ژن هدف، مانند پروتئین ویروس یا انگل و سرم خون فرد انجام میشود.

در این مبدل ها معمولا لبه هایی نصب می شوند تا با ایجاد تلاطم و ایجاد مؤلفه سرعت عرضی در جریان، ضریب جا به جایی سیال در قسمت پوسته افزایش یابد که به این لبه ها یا دیوارک ها بافل (Baffle) می گویند.

معمولا پلیت آهن از محدوده ۳۰ واحد اندازه گیری تا ۷۰ واحد اندازه گیری مورد استفاده قرار می گیرد. از این وسیله در آزمایشگاههای مختلفی مانند گیاه پزشکی، پزشکی، میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و .. مورد استفاده قرار میگیرند.

در مدل شورون ( Chevron ) عمق شیار با فاصله صفحات برابر بوده و قطر کانال بین 3 تا 5 میلی متر می باشد.

مینیمم قطر کانال ایجاد شده 1.5 تا 3 میلی متر و ماکزیمم 3 تا 5 میلی متر می باشد. شاه تیرها یا به بیلت جوش میخورد یا با پیچ لنگری به بیلت متصل میشود، تا فونداسیون و پی محکمی برای ساختمان ایجاد شود زیرا بار ساختمان در عرض پلیت پخش میشود.

و اغلب برای لنگر تیرهای فولادی با پیچ و مهره ها به یک پایه بتنی متصل می شود که به آن در اصطلاح صفحه ستون گفته میشود جهت مطالعه بیشتر به صفحه ستون چیست مراجعه نمایید.

پلیت یک اصطلاح گسترده و عمومی برای فولادهایی به شکل صفحه میباشد. برای استفاده بهینه از این نوع از پلیتها نیاز به کنترل خودکار است و از این رو تقریباً منحصراً در غربالگری گسترده مورد استفاده قرار میگیرند.

واشرها از نشتی سیال به بیرون مبدل جلوگیری می کنند و سیال ها را در صفحات به شکل مورد نظر هدایت می نمایند.مبدلهای حرارتی صفحه ای جوشی، آخرین تکنولوژی ساخت مبدلها در دنیا با کامپکت ترین شکل ممکن می باشند که جای هیچگونه رقابتی به انواع دیگر در بازارهای جهانی نمی دهند.

از این پلیت ها در ساخت هسته های فولادی لمینت، ترانسفورماتور و ماشین های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد.

گریدهای خاص دیگری از پلیت فولادی وجود دارد که برای مصارف دریایی و اسکله، پوشش زره پوش برای موارد رزمی و صفحات ضد گلوله مورد استفاده قرار میگیرند.

بیشترین کاربرد این محصول برای ساخت خودرو سازی و سقف فلزی میباشد. شیتها و پلیتها، ورقهای فلزی هستند که برای ساخت محصولاتی از آن استفاده میشود که به ضخامت و عرضهای متفاوتی نیاز دارد.

مبدل حرارتی صفحه ای بریز برای گرم کردن و خنک سازی مایعات تمیز به کار می رود. پلیتهای پلاستیکی به صورت استریل به فروش میرسند استریل کردن این پتری دیشها به راحتی و با استفاده از اشعه گاما صورت میگیرد.

روی صفحات مبدل چین های برجسته یا فرو رفته ای واقع شده اند که کارشان بیشتر کردن آشفتگی ( توربولانس ) سیال است.

برای نصب مبدل های حرارتی صفحه ای بزرگ بهتر است شاسی در نظر گرفته شود تا بدون تحمیل وزن اضافه به لوله ها در محل خود محکم گردیده و یا به صورت مستقیم در کف موتورخانه روی زمبن نباشد.

از آنجا که کانالهای جریان کاملاً کوچک هستند جریان قوی گردابهای و توربولانس موجب بزرگ بودن ضرایب انتقال حرارت و افت فشارها میگردد؛ به علاوه بزرگ بودن تنش برشی موضعی باعث کاهش تشکیل رسوب میشود. Conte nt w​as c re᠎ated with the he lp of GSA C᠎ontent  Gener᠎ator D​em oversi᠎on.

پلیت های هالید نقره با یک لایه حساس به نور، مشابه فیلم های عکاسی پوشش داده می شوند. این مبدل ها در سه نوع V شکل ، افقی و عمودی طراحی و تولید می شوند که طرز کار همه آنها مشابه یکدیگر است.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز پلیت BPHE در مقایسه با مبدل حرارتی صفحه ای واشردار PHE جمع و جور تر، سبک تر و کم حجم تر است.

مبدل حرارتی صفحه ای یا پلیت بریز بسیار قوی و محکم بوده و دارای قابلیت انتقال حرارت با حجم بالا می باشد.

همانطور که مشاهده می کنید، یکی از سیالات گرم یا سرد وارد دسته یا ردیفی از لوله ها (تیوب ها tube) شده و تا انتهای مبدل پیش می رود و با چرخشی ۱۸۰ درجه ای مجددا وارد ردیفی دیگر از لوله ها می شود.

از خصوصیات مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس، می توان به کارکرد در فشار کاری بالا اشاره کرد. این لایه باعث می شود تا پلیت های فتوپلیمر در برابر ساییدگی بسیار ماندگار و مقاوم باشند.

برای جریان های کم تا متوسط سیال استفاده می شوند. مبدل های حرارتی پوسته و لوله با دسته لوله U شکل دارای کم هزینه ترین ساختار است.

به علاوه، این مبدل های حرارتی به عنوان واحدهای تبخیر کننده و تبرید کننده نیز به کار می روند. از مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس در چیلرهای صنعتی،مسکونی و چیلرهای جذبی به عنوان اواپراتور و کندانسور استفاده می گردد.

در این نوع مبدل صفحه ای، خطوط آب بندی صفحات بوسیله پر شدن از فلز با جنس مس، نیكل یا آلمینیوم و ذوب آنها با قرار گرفتن در کوره و عملیات حرارتی مخصوص بهم متصل می شود و یك مبدل یكپارچه بوجود می آید.

جنس پلیت ممکن است فولاد یا آلومینیوم یا غیره باشد. امروزه خرید پلیت یکی از اصلیترین واجبات هر آزمایشگاهی است.

مبدل صفحه ای از تعدادی صفحات نازک با سطح چین دار و یا موج دار که جریان سیال گرم و یا سرد را از هم جدا می کنند تشکیل شده است.

در واقع به این شکل می توان اظهار داشت که این قطعه، گرما را بین دو یا چند سیال که در دستگاه در جریان هستند، منتقل میکند.

نکته: در زمان نصب مبدل صفحه ای حتما از شیر یکطرفه در مسیر آب ورودی به مبدل حرارتی استفاده کنید و همواره توجه داشته باشید که مسیر حرکت آب گرم کننده و گرم شونده باید خلاف یکدیگر باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل تختخواب شو الیکار

  خرید مبل تختخواب شو الیکار تکامل صندلي‌هاي انتظار مدولار و همچنين روشي جديد براي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.