مجری اولین دوره مدیریت زخم ویژه پزشکان جهاد دانشگاهی اصفهان

ایسنا/ اصفهان دبیر علمی اولین دوره مدیریت زخم ویژه پزشکان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از راه اندازی اولین دوره «مدیریت زخم بانداژ پیشرفته» ویژه پزشکان واحد جهاد دانشگاهی اصفهان خبر داد.

حسین تاج در گفت وگو با ایسنا، … وی با اعلام این خبر گفت: این دوره در شش جلسه عمدتاً ویژه پزشکان و دانشجویان پزشکی در روزهای 29، 28، 22، 21، 15 و 14 بهمن از ساعت 8.30 الی 16 برگزار شد.

وی افزود: در این دوره 25 عنوان به صورت تئوری و عملی ارائه شد که شامل معرفی انواع سوختگی، دیابت، زخم بستر، آسیب های عفونی و ارتوپدی می شود.

دبیر علمی اولین دوره مدیریت آسیب پزشکان جهاددانشگاهی واحد اصفهان بابیان اینکه این دوره به صورت تلفیقی به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد، گفت: در این دوره 25 تا 30 شرکت کننده در دو گروه آنلاین و به صورت حضوری 44 نفر شرکت می کنند. . ساعت‌ها از آموزش تئوری و عملی لذت برد.

تاج با اشاره به اهمیت مدیریت زخم گفت: گاهی اوقات یک زخم مزمن برای چندین ماه بیمار را تحت تأثیر قرار می دهد و روند درمان را برای مدت طولانی مختل می کند، بنابراین لازم است پزشکان با جدیدترین روش های درمان زخم آشنا شوند.

وی با بیان اینکه مدیریت زخم یک رشته بین رشته ای است، تصریح کرد: در این مدت جمعی از معلمان شامل 9 پزشک با سابقه در این زمینه آخرین یافته های مدیریت زخم را ارائه کردند. روش های جدید پانسمان در وکیوم تراپی، پلاسما درمانی، اوزون تراپی و … آموزش داده شده است.

وی به روز رسانی آموزش به ویژه آموزش تخصصی در راستای فناوری های نوین پانسمان و مراقبت و درمان زخم را عاملی در تسریع بهبودی و کوتاه شدن مدت بستری و بستری دانست.

مجری اولین دوره مدیریت زخم ویژه پزشکان جهاد دانشگاهی اصفهان

مجری اولین دوره مدیریت زخم ویژه پزشکان جهاد دانشگاهی اصفهان

مجری اولین دوره مدیریت زخم ویژه پزشکان جهاد دانشگاهی اصفهان

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع ریزگردها

ایسنا/ آذربایجان غربی وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای خطاب به رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.